Özel Onko Ankara Onkoloji Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Onko Ankara Onkoloji Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Onko Ankara Onkoloji Merkezi ile ilgili detaylar. Uğur Mumcu Caddesi No:100 Gaziosmanpaşa adresinde bulunan Özel Onko Ankara Onkoloji Merkezi kurumuna 0 (312) 446-1244 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Onko Ankara Onkoloji Merkezi Hakkında

Onko, 1990 senesinde ilk kez Ankara’da hasta kabulüne başlamıştır. O zamanda Ankara’da hiçbir merkezde lineer akseleratör, simülatör bulunmazken hatta bazı merkezler sezyum ve ortovoltaj cihazlarıyla radyoterapi uygularken dönemin modern metotlarıni uygulamaya sokmuştur.

Dünyadaki tedavi metotlarınin gelişmesine paralel olarak, 2007 yılı başlarında Gaziosmanpaşa’daki yeni binamıza taşınarak Ankara’nın en modern radyoterapi cihazlarını hizmete soktuk.

Son senelerda geliştirilen modern üç boyutlu radyoterapi teknikleri ve etkin kemoterapi uygulamaları aracılığıyla, kanser nasıl tedavi edileceğinde çok başarılı sonuçlar alınmaya başlanmıştır. Öteden beri kanser hastalarında yaygın bir şekilde, palyatif amaçlı, genelde acı dindirmeye yönelik ışın nasıl tedavi edileceği kullanılmıştır. Yeni geliştirilen IGRT, IMRT, Adaptif Radyoterapi gibi konformal teknikler ile, artık radyasyon nasıl tedavi edileceği uygulanan hastaların çoğunluğunda tam kür sağlanabilmektedir. Konformal radyoterapi, Ankara’da ilk kez Onko’da, 2006 senesinde, tüm akademik kurumlardan önce başarıyla uygulanmaya başlanmıştır.

  • Radyasyon Onkolojisi
  • Tıbbi Onkoloji

Özel Onko Ankara Onkoloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Onko Ankara Onkoloji Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Onko Ankara Onkoloji Merkezi İletişim

Özel Onko Ankara Onkoloji Merkezi Telefon Numarası:  0 (312) 446-1244

Özel Onko Ankara Onkoloji Merkezi Adres

Özel Onko Ankara Onkoloji Merkezi Adresi:  Uğur Mumcu Caddesi No:100 Gaziosmanpaşa

Özel Onko Ankara Onkoloji Merkezi Web Sitesi

Özel Onko Ankara Onkoloji Merkezi Web Sitesi: www.onko.com.tr

Özel Onko Ankara Onkoloji Merkezi Yol Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort