Özel Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi, İstanbul ilimizin Gaziosmanpaşa ilçesinde bulunan Özel Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Uğur Mumcu Mah. Atatürk Bulvarı No:30 adresinde bulunan Özel Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (212) 667-0012 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi Hakkında

Özel Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi 2007 senesinde Diaverum grup bünyesine dahil olmuş ve 2010 senesinde Infomed Diyaliz Merkezi ile birleşmiştir. Tüm üniteleri TV ekranlı ve ücretsiz internet hizmeti sunan 39 ünitesi ile hizmet vermektedir. Tüm hastalar için ücretsiz yemek ve taşıma hizmeti de sunulmaktadır.

Özel Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (212) 667-0012

Özel Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi Adresi:  Uğur Mumcu Mah. Atatürk Bulvarı No:30

Özel Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.diaverum.com

Özel Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir