Özel Umut Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Umut Diyaliz Merkezi, İstanbul ilimizin Gaziosmanpaşa ilçesinde bulunan Özel Umut Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Merkez mah. Salihpaşa Cad. Sanayi Sk. No.3 adresinde bulunan Özel Umut Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (212) 417-7285 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Umut Diyaliz Merkezi Hakkında

Özel Umut Diyaliz Merkezi’miz 1999 senesinin Ocak ayında faaliyete geçmiştir. İstanbul’un en yoğun yerleşime sahip ilçesi olan Gaziosmanpaşa’nın ilk hemodiyaliz merkezidir ve kuruluşundan günümüze kadar en üst düzeyde yeterli ve kaliteli hemodiyaliz uyguladığını ispatlamıştır.

Yenilenen merkezimizde, girişten ibu yana temizliğe geniş ve ferah yerleşime, hastaların dializ yerlerine en rahat biçimde ulaşılabilmelerine olanak sağlanmış. Diyaliz ünitemizde 33+2 olmak üzere toplam 35 adet diyaliz cihazımız ile hastalarımıza en iyi biçimde hizmet vermeye özen gösterilmiştir.

Hemodiyaliz hususunda profesyonel Hekimlerden oluşan ekibimiz her türlü sağlık sorununuzda gereğinde yanınızda olacaktır. Dijital teknolojiye sahip diyaliz makinelerimiz sıvınızı, sizi rahatsız etmeden çekecek ve olası komplikasyonları en aza indirecektir. Makinelerimizin hepsi yeterli nitelikte modern cihazlardır. Her hastaya en uygun membran ve en uygun solüsyon kullanılmaktadır. Merkezimiz klimalıdır. Tedavi öncesinde, sırasında ve ardından klimalı mekanlarda tercihinize göre günlük gazete okuyabilir, müzik veya televizyon yayınından faydalanabilirsiniz. Klimalı servis araçlarımız sizi evinizden alacak ve evinize bırakacaktır. Diyaliz sırasında ikramlarımız yanında günlük gazete, televizyon ve müzik yayınımız da mevcuttur. Bekleme salonlarımız, hasta yakınlarının dahi rahat edebileceği ferahlıkta TV’ ludur. Elektrik kesintilerinde otomatik devreye giren, tüm binanın elektrik enerjisini karşılayan bir jeneratör ve kesintisiz güç kaynağı mevcuttur. Jeneratör ve kesintisiz güç kaynağı aracılığıyla hizmetlerimizin elektrik kesintisinden etkilenmesi olabilecek değildir.

Binamızın giriş, 1 ve 2. katında dializ salonlarımız bulunmaktadır. Ayrıca tam teşekküllü bir acil tedavi ünitesi, her katta hasta dinlenme bölümleri erkek ve bayan hasta soyunma odaları, bay ve bayan wc’ler bulunmaktadır.

Özel Umut Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Umut Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Umut Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Umut Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Umut Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Umut Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Umut Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Umut Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (212) 417-7285

Özel Umut Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Umut Diyaliz Merkezi Adresi:  Merkez mah. Salihpaşa Cad. Sanayi Sk. No.3

Özel Umut Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Umut Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.umutdiyalizmerkezi.com

Özel Umut Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Umut Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir