Özel Gölcük Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Gölcük Diyaliz Merkezi, Kocaeli ilimizin Gölcük ilçesinde bulunan Özel Gölcük Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Çiftlik Mah. Hastane Cad. No:12/A adresinde bulunan Özel Gölcük Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (262) 414-0500 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Gölcük Diyaliz Merkezi Hakkında

Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde bulunan Gölcük Diyaliz Merkezi, Gölcük Devlet Hastanesi ve Özel Hastaneye 5 dakikalık bir mesafede bulunmaktadır.

Tüm kurumlar ile anlaşması olan diyaliz merkezimizde, tedavi gören hastalardan hiçbir ilave ücret alınmamakta olup, hastaların her ay periyodik olarak Uzman Hekim aracılığıyla muayenesi gerçekleştirilmektedir.

Kurumumuzda tedavi gören hastaların her ay düzenli olarak diyaliz yönetmeliğine uygun biçimde kan tahlilleri, 6 ayda bir AC grafi ve EKG çekimleri yapılmaktadır ve uzman hekim aracılığıyla kontrolleri düzenli olarak sağlanmaktadır.

  • Hemodiyaliz

Özel Gölcük Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Gölcük Diyaliz Merkezi, Kocaeli ili Gölcük ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Gölcük Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Gölcük Diyaliz Merkezi doktorları için tıklayınız.

Özel Gölcük Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Gölcük Diyaliz Merkezi Telefon Numarası:  0 (262) 414-0500

Özel Gölcük Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Gölcük Diyaliz Merkezi Adresi Çiftlik Mah. Hastane Cad. No:12/A

Özel Gölcük Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Hastanenin resmi web sitesi www.golcukdiyaliz.com

Özel Gölcük Diyaliz Merkezi Yol Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort