Özel Gözakademi Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Gözakademi Hastanesi, Denizli ilimizin Merkezefendi ilçesinde bulunan Özel Gözakademi Hastanesi ile ilgili detaylar. Merkezefendi Mh. 29 Ekim Bulvarı 438 Sk. No:15 adresinde bulunan Özel Gözakademi Hastanesi kurumuna 4449193 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Gözakademi Hastanesi Hakkında

Denizli’nin yeni hastaneler bölgesi olarak gelişmekte olan 29 Ekim Bulvarı 438 Sokak No:15’teki havadar, sakin ve huzurlu bir ortamında, şehir trafiğinden ve karmaşasından uzakta, göz hastalıklarının teşhis ve nasıl tedavi edileceğinde hizmet vermek maksadıyla yola koyulduk. Modern mimarimizin tasarımında hastalarımıza en rahat ve ergonomik ortamı sunmaya özen gösterdik ve hastalarımızın tatminiyeti için her bir ayrıntıyı uzman ekiplerle sıra sıra değerlendirdik.

Yatırımlarımızda en büyük güvencemiz, bölgemizin dinamiği ve sağlık turizmi potansiyeli olmuştur. Bölgemizin ihtiyacıyla birlikte Denizli’mizin sağlık turizmi potansiyelini aktif hâle getirmek en büyük arzumuzdur. Bu amaçla kurumumuzda, tam donanımlı 11 hasta odasıyla birlikte özel filtreli iklimlendirme sistemiyle donatılmış 2 ameliyathane, yine özel filtreli iklimlendirme sistemiyle donatılmış Excimer lazer operasyon merkezi, 24 saat acil ünitesi ve ambulans hizmeti bulunmaktadır. Özel Gözakademi Hastanesi, hastalarına 1800 m2 kapalı alanlı modern mimarisiyle, bölgemizde, tüm tetkik ve tedaviler ile ameliyatların yapıldığı huzurlu bir ortam sağlamaktadır.

Özel Gözakademi Hastanesi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları
  • Acil

Özel Gözakademi Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Gözakademi Hastanesi, Denizli ili Merkezefendi ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Gözakademi Hastanesi Telefon Numarası

Özel Gözakademi Hastanesi telefon numarası:  4449193

Özel Gözakademi Hastanesi Adresi

Özel Gözakademi Hastanesi adresi: Merkez Efendi, Merkezefendi Denizli TR, 438. Sk. No:15, 20020 Merkez/Denizli

Özel Gözakademi Hastanesi Web Sitesi

Özel Gözakademi Hastanesi resmi web sitesi: gozakademi.com.tr

Özel Gözakademi Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Gözakademi Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir