Özel Diyar Dünya Doğum Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Diyar Dünya Doğum Hastanesi, Diyarbakır ilimizin Yenişehir ilçesinde bulunan Özel Diyar Dünya Doğum Hastanesi ile ilgili detaylar. Aliemiri 1. Sokak No:5 Yenişehir adresinde bulunan Özel Diyar Dünya Doğum Hastanesi kurumuna 0 (412) 229-6367 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Diyar Dünya Doğum Hastanesi Hakkında

Özel Diyar Dünya Doğum Hastanesi, Diyarbakır’da Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi olarak 22/08/2006 tarihinden beri hizmet vermektedir. Hastanemiz, modern fiziki şartları ve teknolojik olanaklarıyla birlikte, uzman doktor kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir.

Mahremiyetinizi ve rahatızı sağlamak maksadıyla özenle tasarlanan 4 polikliniğimiz, alanında uzman kadro ve tıbbi ekipmanlarla donatılmıştır. Hastanemiz Kadın doğum uzmanı hekimlerimizin denetiminde, profesyonel ebe ve hemşirelerimizin gözetimi altında tek kişilik 1. sınıf odalarımızda kendinizi evinizdeymiş gibi hissetmenizi sağlayacak kadın doğum servisimizi, 7 gün 24 saat hizmetinize sağlamaktadır.

Amacımız, Kadın hastalıkları ve doğum alanında halkımıza dünya standartlarına uygun sağlık hizmetini vermektir.

Özel Diyar Dünya Doğum Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Tıbbi Genetik
  • Acil
  • Yeni Doğan Yoğun Bakım
  • Yoğun Bakım

Özel Diyar Dünya Doğum Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Diyar Dünya Doğum Hastanesi, Diyarbakır ili Yenişehir ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Diyar Dünya Doğum Hastanesi Telefon Numarası

Özel Diyar Dünya Doğum Hastanesi telefon numarası:  0 (412) 229-6367

Özel Diyar Dünya Doğum Hastanesi Adresi

Özel Diyar Dünya Doğum Hastanesi adresi: Yenişehir, Ali Emiri 1. Sk. No:5, 21100 Yenişehir/Diyarbakır

Özel Diyar Dünya Doğum Hastanesi Web Sitesi

Özel Diyar Dünya Doğum Hastanesi resmi web sitesi: www.dunyadogum.com

Özel Diyar Dünya Doğum Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Diyar Dünya Doğum Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort