Özel Göznuru Göz Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Göznuru Göz Hastanesi, Gaziantep ilimizin Şahinbey ilçesinde bulunan Özel Göznuru Göz Hastanesi ile ilgili detaylar. Kolejtepe Mahallesi İnönü Caddesi No:6 adresinde bulunan Özel Göznuru Göz Hastanesi kurumuna 0 (342) 231-2525 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Göznuru Göz Hastanesi Hakkında

Modern, kaliteli sağlık hizmeti sunmak ve Gaziantep’de yeni bir hastane anlayışı yaratmak maksadıyla kurulmuş olan Özel Göznuru Göz Hastanesi; her geçen gün daha çok kitleye kendini tanıtmakta ve her gün yeni kalifiye personelleri bünyesine katmaktadır.

Verilen hizmetler ve eğitimler Toplam Kalite Yönetimi ilkesi çerçevesince planlanmış olup; “İnsana Değer Veren Kurum Anlayışı” ile en üst düzeyde, çağdaş ve güvenli hizmetler sunulmaktadır.

Özel Göznuru Göz Hastanesi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları
  • Acil

Özel Göznuru Göz Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Göznuru Göz Hastanesi, Gaziantep ili Şahinbey ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Göznuru Göz Hastanesi Telefon Numarası

Özel Göznuru Göz Hastanesi telefon numarası:  0 (342) 231-2525

Özel Göznuru Göz Hastanesi Adresi

Özel Göznuru Göz Hastanesi adresi: Kolejtepe, İnönü Cd. No:6, 27010 Şahinbey/Gaziantep

Özel Göznuru Göz Hastanesi Web Sitesi

Özel Göznuru Göz Hastanesi resmi web sitesi: www.goznurugoz.com

Özel Göznuru Göz Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Göznuru Göz Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir