Özel Göztepe Sena Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Göztepe Sena Tıp Merkezi, İstanbul ilimizin Bağcılar ilçesinde bulunan Özel Göztepe Sena Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Demirkapı Mah. Maslak Cad. No:28 adresinde bulunan Özel Göztepe Sena Tıp Merkezi kurumuna 0 (212) 445-6693 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Göztepe Sena Tıp Merkezi Hakkında

Özel Göztepe Sena Tıp Merkezi; Sena Sağlık Grup bünyesinde; Demirkapı Mah. Maslak Cad. No:28 Bağcılar adresinde, iç hastalıkları, çocuk sağlığı ve hastalıkları, kulak burun boğaz, kadın hastalıkları ve doğum, genel cerrahi, acil muayene ve müdahale branşlarında hizmet vermektedir.

Özel Göztepe Sena Tıp Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Acil

Özel Göztepe Sena Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Göztepe Sena Tıp Merkezi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Göztepe Sena Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Göztepe Sena Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (212) 445-6693

Özel Göztepe Sena Tıp Merkezi Adresi

Özel Göztepe Sena Tıp Merkezi adresi:  Demirkapı, Maslak Cd. No:28, 34214 Bağcılar/İstanbul

Özel Göztepe Sena Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Göztepe Sena Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir