Özel Güneşli Avrupa Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Güneşli Avrupa Tıp Merkezi, İstanbul ilimizin Bağcılar ilçesinde bulunan Özel Güneşli Avrupa Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Güneşli Mah. Kirazlı Cad. No:36/B adresinde bulunan Özel Güneşli Avrupa Tıp Merkezi kurumuna 0 (212) 474-2020 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Güneşli Avrupa Tıp Merkezi Hakkında

2007 senesinde açılan merkezimiz, 2009 senesinde yeni binasına taşınmıştır. Genel olarak amacımız; hastalarımızın ve tüm çalışanlarımızın bize duydukları güveni sürekli olarak geliştirerek, dürüst, kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır. Çalışanlarımızı sürekli olarak eğitimlerle destekleyerek, iyileştirme süreçlerinde etkin kılmaktır.

Merkezimizde 7 gün 24 saat Acil muayene ve müdahale yapılmaktadır. Ayrıca tüm biyokimya, hormon, tümör markerleri, mikrobiyoloji-seroloji, hemotoloji tetkikleri yapılmaktadır. Röntgen, Ultrasonografi ve Endoskopi ünitelerimiz mevcuttur.

Özel Güneşli Avrupa Tıp Merkezi Bölümleri

  • Dermatoloji (Cildiye)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Kardiyoloji
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Acil
  • Algoloji

Özel Güneşli Avrupa Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Güneşli Avrupa Tıp Merkezi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Güneşli Avrupa Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Güneşli Avrupa Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (212) 474-2020

Özel Güneşli Avrupa Tıp Merkezi Adresi

Özel Güneşli Avrupa Tıp Merkezi adresi: Güneşli, Kuloğlu Sk., 34212 Bağcılar/İstanbul

Özel Güneşli Avrupa Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Güneşli Avrupa Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.avrupacerrahimerkezi.com

Özel Güneşli Avrupa Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Güneşli Avrupa Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir