Özel Güven Üroloji Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Güven Üroloji Merkezi, İstanbul ilimizin Bakırköy ilçesinde bulunan Özel Güven Üroloji Merkezi ile ilgili detaylar. Kartaltepe Mah. Teyyareci Hayrettin Sk. No:14/2 adresinde bulunan Özel Güven Üroloji Merkezi kurumuna 0 (212) 660-3808 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Güven Üroloji Merkezi Hakkında

Üreter ve Mesane taşlarında cerrahi yahut endoskopik tedaviye karar vermeden önce mutlaka bize danışın. 2004 senesinden beri uzman teknik kadromuz ile kaliteli hizmet vermekteyiz.

Müşteri tatminiyetinin önemini ilke edinen merkezimizde hijyene de son derece önem verilmektedir. EMD marka E1000 model C kollu Floroskopi ESWL cihazı ile böbrek, üreter ve mesane taşlarında bi hayli yüksek bir başarıya sahibiz.

Avrupa yakasında hasta kabul sayısı en fazla ve tedavi sonucu en başarılı olan bir merkeziz. 5000’i aşan, başarıyla neticelendirdığımız tedavi tecrübemiz bulunmaktadır. SGK’dan yapılan denetimler sonucu kurallara uygun olarak çalıştığımız teftiş defterine de yazılı olarak açıklanmıştır. İstanbul’un dört bir yanından ulaşımı kolay (deniz otobüsü, tren, metrobüs, otobüs vb. ) merkezimizde, kendinizi evinizde gibi rahat hissedebileceğiniz, güleryüzlü, içten bir hizmet verilmektedir.

Taş Hastalarımıza ellerindeki tetkikleri ile (röntgen filmleri, ivp, idrar ve kan tetkikleri, ultrasonografi vs) bize müracaat ettiklerinde muayene ücreti alınmadan taş kırma hakkında bilgi verilmektedir.

EMD marka Floroskopi sistemi ile çalışan ESWL cihazımızın konforunu yaşayın. Özel Güven Üroloji ve Böbrek Taşı Kırma Merkezi olarak amacımız üriner sistem taşlarınızda cerrahi tedaviye gerek kalmadan kırılmasını sağlamaya çalışmaktır.

Taş kırma merkezimiz Bakırköy Meydanının hemen yanında bulunan Bakırköy Kaymakamlığının yanındadır.

  • Üroloji
  • ESWL

Özel Güven Üroloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Güven Üroloji Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde Üroloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Güven Üroloji Merkezi Doktorları

Özel Güven Üroloji Merkezi doktorları için tıklayınız.

Özel Güven Üroloji Merkezi İletişim

Özel Güven Üroloji Merkezi Telefon Numarası:  0 (212) 660-3808

Özel Güven Üroloji Merkezi Adres

Özel Güven Üroloji Merkezi Adresi:  Kartaltepe Mah. Teyyareci Hayrettin Sk. No:14/2

Özel Güven Üroloji Merkezi Web Sitesi

guventaskirma.com

Özel Güven Üroloji Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir