Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Manisa ilimizin Yunusemre ilçesinde bulunan Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Merkez Efendi Mah. Mimar Sinan Cad. No:150 adresinde bulunan Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (236) 232-2855 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Merkezimiz bakanlığımızın 03 Mart 2005 tarih ve 1399 sayılı yazılarındaki olurlarına istinaden kurulmuştur. Şubat 2010 senesinde Merkez Efendi Devlet Hastanesinden ayrılan Laleli Semt Polikliniği (Diş Polikliniği) merkezimize bağlanmış olup ünite sayımız 50ye çıkmıştır. Bu etaptan sonra sürekli olarak gittikçe artan grafiği, gittikçe artan hasta potansiyeli ve personel sayısında artış ile birlikte Merkezimiz faaliyet gösterdiği kiralık binalara sığmaz olmuş, Bakanlığımızın projesini hazırlatıp hayata geçirdiği yeni binasının tamamlanması ile Nisan 2012’den ibu yana Merkez Efendi Devlet Hastanesi’ne komşu yeni hizmet binasında faaliyetlerine başlamıştır. 5000 m2 den fazla kapalı alana sahip yeni hizmet binamız, toplam 5 katlı olup günün tüm teknolojik olanaklarıyla donatılmış durumdadır.

Merkezimiz 5000 m2’den fazla kapalı alana sahip toplam 5 kattan oluşan hizmet binası ve Laleli Polikliniğinden oluşmuştur.

Ana hizmet Binamızda: Hasta Kabul, Danışma, Kalite Birimi, Enfeksiyon Birimi, Vezne, Güvenlik, Hasta Hakları Birimi, Bilgi İşlem, sorumlu hemşire odası, Ambar /Arşiv Odası, Röntgen Birimi, Acil Odası, Engelli Kliniği, Mahkûm Kliniği, Sterilizasyon Birimi, Protez Laboratuarı, Acil Odası, Dinlenme Odası, Yemekhane, Pedodonti Birimi ve diğer Entegre Klinikler bulunmaktadır.

Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Manisa ili Yunusemre ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim

Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası:  0 (236) 232-2855

Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adres

Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Merkez Efendi Mah. Mimar Sinan Cad. No:150

Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

https://manisaadsm.saglik.gov.tr/

Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir