Sarıkamış Asker Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Sarıkamış Asker Hastanesi, Kars ilimizin Sarıkamış ilçesinde bulunan Sarıkamış Asker Hastanesi ile ilgili detaylar. Sarıkamış adresinde bulunan Sarıkamış Asker Hastanesi kurumuna 0 (474) 413-4128 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sarıkamış Asker Hastanesi Hakkında

Hastanemiz Kars / Sarıkamış ilçesinin güney doğu bölgesinde yer alıp, çarşı merkezine 1.500 metre, Doğu lojmanlarına 600 metre, Batı Lojmanları ve Ordu Evine 1.800 metre mesafededir. Ulaşım yürüyerek yahut şahsi araçlar ile sağlanmaktadır.

1972 yılına kadar 300 yataklı olarak hizmet veren hastane, o tarihten ibu yana 200 yataklı olarak faaliyetlerini sürdürmüştür. 17 EKİM 2005 tarihinden ibu yana TSK Sağlık Hizmetleri Komutanlığı emrine girmiş ve 08 Eylül 2008’den ibu yana de TSK Sağlık Hizmetleri Komutanlığı emrinde Erzurum Sağlık Hizmetleri Bölge komutanlığına bağlı 50 Yataklı Asker Hastane olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Sarıkamış Asker Hastanesi İletişim

Sarıkamış Asker Hastanesi Telefon Numarası:  0 (474) 413-4128

Sarıkamış Asker Hastanesi Adres

Sarıkamış Asker Hastanesi Adresi:  Sarıkamış

Sarıkamış Asker Hastanesi Web Sitesi

www.gata.edu.tr

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir