Özel Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi, Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunan Özel Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Meydan Mh. Bakımyurdu Cad. No.231 adresinde bulunan Özel Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi kurumuna 0 (322) 435-3030 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında

2003 senesinden beri Özel Adana Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi Adana’nın güneyinde, Meydan Mahallesi Bakımyurdu Caddesi’nde (Emniyet Mürlüğü Yanı) 4500m2’lik alanda inşa edilmiş 4 katlı modern binamızda hizmet vermektedir. Özel Adana Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi, 14 branşta uzman, pratisyen hekim ve yardımcı sağlık personeli kadrosuyla 10 rahat odası, ameliyathanesi, doğumhanesi, radyoloji ünitesi, mikrobiyoloji ve biyokimya laboratuarı, ambulansı ve Cerrahi Merkez Ruhsatı ile bir çok ameliyatların yapılabildiği bir statüde poliklinik ve yataklı tedavi hizmeti vermektedir. Doğumhanemizde doğumu müteakip, uzman çocuk doktoru eşliğinde bebeğin ilk kontrolü yapılmaktadır. Merkezimizde 3 adet bebek kuvözü ve 1 adet solunum cihazı bulunmaktadır.

Acil servis ünitesi yeterli tıbbi donanıma sahip ambulans hizmetiyle bi hayli hızlı ve etkin müdahale gerektiren durumlarda hastalara 7/24 saat yaşam güvencesi sağlanmaktadır.

Özel Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi Bölümleri

 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Acil

Özel Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi, Adana ili Seyhan ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (322) 435-3030

Özel Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi Adresi

Özel Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi adresi: Meydan, Bakımyurdu Cd. No:231, 01070 Seyhan/Adana

Özel Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.adanahacettepeliler.com

Özel Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir