Özel Sümer Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Sümer Polikliniği, İstanbul ilimizin Zeytinburnu ilçesinde bulunan Özel Sümer Polikliniği ile ilgili detaylar. Sümer mah. Şehit Er Yavuz Bahar Sk. No:2/1 adresinde bulunan Özel Sümer Polikliniği kurumuna 0 (212) 546-1617 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Sümer Polikliniği Hakkında

Sümer Polikliniği, 5 Temmuz 2001 tarihinde Merhum Dr. Mehmet Demir Baygül öncülüğünde kurulmuş Ayaktan Tedavi Merkezi’dir.

Klinik tanı ve ayaktan tedavi amacı ile tıbbın bir çok uzmanlık dalında faaliyet gösteren Sümer Polikliniği; ülkeler arası standarttaki kaliteli hizmetlerini, uzman doktorları ve işinde uzman destek personeli ile yılın 365 günü 7/24 hizmet sağlamaktadır.

Polikliniğimizde; acil, travma sonrası yaralanmalar, ufak cerrahi kesiler, çocuk hastalıkları, dahiliye muayeneleri, diş hastalıkları, laboratuvar ve röntgen hizmeti sunulmaktadır.

Özel Sümer Polikliniği Bölümleri

  • 7/24 Acil Muayene
  • Cerrahi Müdahale
  • İç Hastalıkları
  • Çocuk Hastalıkları
  • Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları
  • Ağız ve Diş Sağlığı
  • Cilt Hastalıkları
  • Estetik ve Güzellik
  • Laboratuvar
  • Radyoloji

Özel Sümer Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Sümer Polikliniği, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Sümer Polikliniği Telefon Numarası

Özel Sümer Polikliniği telefon numarası:  0 (212) 546-1617

Özel Sümer Polikliniği Adresi

Özel Sümer Polikliniği adresi: Sümer, Şht. Er Yavuz Bahar Sk. 2/A, 34025 Zeytinburnu/İstanbul

Özel Sümer Polikliniği Web Sitesi

Özel Sümer Polikliniği resmi web sitesi: www.sumerklinik.com

Özel Sümer Polikliniği Nasıl Gidilir? Özel Sümer Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort