Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği, İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunan Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği ile ilgili detaylar. Esentepe Gazeteciler Sitesi Matbuat Sk. No:25 adresinde bulunan Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği kurumuna 0 (212) 274-7878 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği Hakkında

Humanite Psikiyatri Merkezi depresyondan şizofreniye, panik ataktan takıntılara kadar her türlü psikiyatrik ve psikolojik soruna hastaya özel tedavi çözümler sağlamaktadır.

Merkezimiz evrensel üniversite, bilimsel disiplin ve standardını; hizmet sunumunda, klinik sorumluluk, etik ilkeler ve insancıl yaklaşımı esas almaktadır. Merkezimizde hizmetler öğretim üyesi sorumluluğunda, kendi alanlarında ülkeler arası düzeyde uzmanlaşmış bir ekip aracılığıyla bütünlük içinde sunulmaktadır. Ekip; psikiyatri uzmanı, konsültasyon liyezon psikiyatrisi uzmanı, çocuk – ergen psikiyatrisi, klinik psikolog, aile ve eş terapisi uzmanı, psikiyatrik tıp alanında uzmanlaşmış hemşireler ve mediatörden bir araya gelmektedir.

Psikiyatri hastalarını, aile ve toplumdan koparmadan, hastane hizmetlerinin tümünü tedavi edici ortam içinde sunan, yatış gereksiminin azaltan Gün Hastanesi Modeli gerektiğinde kısa süreli gözlem ve yatış olanağı hastaların topluma yeniden işlevsel ve üretken katılımına yönelik Rehabilitasyon ünitesi Tıbbi – fiziksel hastalığı olan veya cerrahi girişim uygulanmış hastalara tüm psikiyatrik tedavi ve psikososyal destek olanağı.

Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği Telefon Numarası

Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği telefon numarası:  0 (212) 274-7878

Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği Adresi

Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği adresi: Esentepe, Matbuat Sk. No:25, 34394 Şişli/İstanbul

Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği Web Sitesi

Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği resmi web sitesi: humanitepsikiyatri.com

Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği Nasıl Gidilir? Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir