Özel İncek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel İncek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Ankara ilimizin Gölbaşı ilçesinde bulunan Özel İncek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ile ilgili detaylar. Kızılcaşar Mah. Kızılcaşar Kümeevleri No:55 adresinde bulunan Özel İncek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi kurumuna 0 (312) 460-2012 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel İncek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Hakkında

İnsan sağlığına katkı maksadıyla 2003 senesinde Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. M. İzzettin Yüceer aracılığıyla kurulan 183 yataklı, İncek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi; Ankara’nın Ahlatlıbel-İncek yolu üzerindedir. 7500 m2’lik tek ada üzerinde tam donanımlı 6 hasta katı, 12’si suit olmak üzere toplam 120 odası bulunmaktadır. 1. ve 2. katlarımız rehabilitasyon hastalarımıza ayrılmış olup, 6 yataklı yoğun bakım ünitemiz ve 140 yatağımız ise Ftr hastalarımıza ayrılmıştır.

Hastanemizde tedavi amaçlı; elektroterapi, hidroterapi ve fitness salonu mevcuttur. Hastanemiz, fizik tedavi ve rehabilitasyon hastalarımız için yüksek teknolojiye sahip cihazlarla özel olarak dizayn edilmiştir. Hastanemizde; hususunda profesyonel uzman doktor, fizyoterapistler ve yardımcı sağlık personeli, teknolojinin son ürünü modern ve çağdaş cihazlar ile hastalarımıza ev ortamını aratmayacak sıcaklık ve içtenlikle sağlıklarına kavuşmaları için “önce sağlık” prensibi ile hizmet verirler.

Hastanemiz 6000 m2 yeşil alana sahiptir ve tamamen ağaçlandırılmıştır. Bahçemizde hastalarımıza hitap eden gezi yolları ve yazın faaliyet gösteren bahçe kantinimiz mevcuttur. Gürültü, hava kirliliği ve şehrin karmaşasından uzak bir ortamda bulunan binamızın hasta katlarında genel kullanıma hitaben geniş hasta lobileri mevcut olup, dileyen hastalarımız burada panaromik doğa manzarası eşliğinde çaylarını yudumlayabilirler.

Standart odalarımız 2 kişilik olup, içinde TV, telefon, duş, ve minibar mevcuttur. Hastalarımızın sağlığı ve güvenliği düşünülerek odaların tabanı laminat parke ile kaplanmış ve duvarlarımız anti bakteriyel boya ile kullanılmıştır. Ayrıca dileyen hastalarımız tek kişilik özel odalardan yahut içinde oturma gurubu bulunan süit odalardan yararlanabilmektedirler.

Özel İncek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Acil

Özel İncek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel İncek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Ankara ili Gölbaşı ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel İncek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel İncek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Doktorları

Özel İncek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Özel İncek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Telefon Numarası

Özel İncek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Telefon Numarası0 (312) 460-2012

Özel İncek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Adresi

Özel İncek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Adresi:  Kızılcaşar Mah. Kızılcaşar Kümeevleri No:55

Özel İncek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Web Sitesi

Özel İncek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Web Sitesi: www.incekrehabilitasyon.com.tr

Özel İncek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel İncek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort