Özel Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ilimizin Etimesgut ilçesinde bulunan Özel Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili detaylar. Güzelkent Mh. Lozan Barışı Cd. 720 Sk. No:2 adresinde bulunan Özel Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi kurumuna 0 (312) 281-1015 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Hakkında

2006 yılı sonunda Sağlık Bakanlığı aracılığıyla ruhsatladırılarak faaliyet izini verilen kurumumuz 2007 senesinden ibu yana Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi olarak hizmet vermektedir. Hizmet alanımızda yapmış olduğumuz başarılı çalışmalarımızdan dolayı Ankara ilinde taktir toplayan ve sürekli olarak hasta portföyü genişleyen kliniğimizde daha kaliteli hizmet vermek için tam teşekküllü binamızı yapmaya karar verdik. bunun sonucu olarak yeni hizmet binamızın inşaasını tamamladık ve 2015 yılı Ekim ayında Sağlık Bakanlığından A tipi fizik tedavi ve rehabilitasyon tıp merkezi ünvanını ve ruhsatını alarak bu alanda ülkemizde önder klinikler arasına ismimizi yazdırdık.

Özel Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Randevu

Akademik Kadrosu, Uzman Doktorları, Deneyimli Fizyoterapist, Fizik Tedavi Teknikeri, Ortopedi Teknikerleri ve tüm sağlık çalışanları ile Güler Yüzlü Bilimsel Hizmet için Özel A tipi Diafiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi sizin bir telefon kadar yakınınızda.

Özel Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil

Özel Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Etimesgut ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları

Özel Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası

Özel Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası0 (312) 281-1015

Özel Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi

Özel Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi:  Güzelkent Mh. Lozan Barışı Cd. 720 Sk. No:2

Özel Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Web Sitesi

Özel Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Web Sitesi: www.diafizfiziktedavi.com

Özel Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir