Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi, İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi ile ilgili detaylar. Talatpaşa Bulvarı 1436 Sk. No:6 Alsfakat adresinde bulunan Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi kurumuna 0 (232) 464-5888 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi Hakkında

İrenbe, 1983 senesinden ibu yana Kadın ve Toplum Sağlığı alanında hizmet vermektedir. Hastalarımıza ve yakınlarına sıcak ve güvenli bir ortamda çağdaş tıbbın olanaklarını sunulmaktadır. Modern mimari ile en ileri tıp teknolojisini birleştirerek güler yüzlü bir ortamda ‘hasta merkezli’, kaliteli ve ilkeli sağlık hizmet verilmesi hedeflenmektedir. Bilimsel gelişmeleri yakında zamandan takip eden uzman ve işinde uzman İrenbe ekibi, sağlıklı nesiller yaratmak anlayışını, uluslar arası merkezler ile işbirliği yaparak sürdürmekte, başarılı uygulamaları ile kurumsal kimlik kazandığı 1992’den beri referans ve öncü klinik olmaya devam etmektedir.

İrenbe, Tüp Bebek hususunda dünyaca ünlü bilim adamları ve yurt dışı üniversiteleri ile birlikte Güncel Tüp Bebek Sempozyumları düzenleyerek meslektaşlarının bilimsel bir platformda bir araya gelmesini sağlamaktadır.

Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi Telefon Numarası

Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi telefon numarası:  0 (232) 464-5888

Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi Adresi

Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi adresi: Alsancak, Talatpaşa Blv, 1436. Sk., 35220 Konak/İzmir

Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi Web Sitesi

Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi resmi web sitesi: www.irenbe.com.tr

Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi Nasıl Gidilir? Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir