Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi, İstanbul ilimizin Bahçelievler ilçesinde bulunan Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi ile ilgili detaylar. Talatpaşa Cd. Ressam Halim Sk. No:2/1 adresinde bulunan Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi kurumuna 0 (212) 441-4200 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Hakkında

İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi, Eylül 2005’den ibu yana İstanbul Bahçelievler’de hizmet vermeye başlamıştır. Merkezimiz bir yandan en bilimsel ve akademik bilgilerle tanısı zor, nadir görülen pediatrik hastalıklar ve sendromlar da dahil her türlü hastalığın teşhis ve nasıl tedavi edileceğini yapabilmeyi, diğer yandan doğumdan ibu yana tüm yenidoğanların sağlam çocuk takiplerini, aşılarını, beslenmelerini ve olabilecek hastalıkların erken önlenmesini ve nasıl tedavi edileceğini yapabilmeyi kendine amaç edinmiştir.

Merkezimizde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanları dışında Pediatrik Kardiolog, Radyolog, Çocuk Cerrahı, Ortopedist, Göz ve KBB öğretim üyeleri ve uzman kişilerı konsültan hekimlik statüsünde randevu ile hizmet vermektedir. Çocuk Psikolog ve Pedagoglarımız hastaların gereksinimini karşılamak üzere haftanın her günü merkezimizde bulunmaktadır.

Bilimsellikten ve kaliteden ödün vermeden, çocuklarımızın hastalıkta ve sağlıkta her türlü gereksinimini karşılayacak biçimde düzenlenmiş merkezimizde laboratuar hizmetleri Centro Laboratuarları desteğiyle, alerjik testlerimiz alerji ünitemizce, Müşaade ve Acil hizmetleri 6 yataklı müşaade odamızda verilmekte olup, Doppler Ultrasonografi, Ekokardiografi, EKG, Timpanogram, Endovizyon ve Göz ünitesi hastalarımızın ihtiyacı için merkezimizde bulunan cihaz ve ünitelerdir.

Özel Sağlık Sigortalarının bir çoğu ile anlaşması olan merkezimiz gelen hasta talebine göre anlaşmalı sağlık kuruluş sayısını her geçen gün arttırmaktadır.

Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Doktorları

Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası

Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası0 (212) 441-4200

Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Adresi

Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Adresi:  Talatpaşa Cd. Ressam Halim Sk. No:2/1

Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Web Sitesi

Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Web Sitesi: www.istanbulpediatri.com

Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir