Özel Klinilk Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Klinilk Polikliniği, İstanbul ilimizin Beşiktaş ilçesinde bulunan Özel Klinilk Polikliniği ile ilgili detaylar. Adnan Saygun Caddesi No:21/G Ulus adresinde bulunan Özel Klinilk Polikliniği kurumuna 0 (212) 263-6500 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Klinilk Polikliniği Hakkında

KLİNİLK yalnızca çocuklar için kurulmuş çocuğa özel bir sağlık kuruluşudur. Uluslararası eğitime ve deneyime sahip doktor ekibimiz ispata dayalı, güncel bilgilerle sağlık hizmeti sağlamaktadırlar. Çocuk hastalıklarının tanı ve teşhisinde gerekli, her hususta KLİNİLK doktorları yanınızda!

Çocuğunuzun doğumundan ibu yana her türlü sağlam kontrollerinde ve hastalıklarında yanınızdayız. Aşı takipleri Klinilk’te eksiksiz yapılmaktadır. Güncel internasyonal aşı takip planlarını uygulamaktayız.

Acil durumlarda hızla bir çocuk doktorumuzun hasta çocuğunuzu görmesini sağlayabiliriz. Çalışma saatleri dışında da bir doktorumuz acil sorularınızı yanıtlayabilir. Küçük yara pansumanı, ufak kesilerin tamiri, serum takılması gibi girişimlerde destek olabiliriz.

Her türlü laboratuar test KLİNİLK’te yapılmaktadır. Bebek ve çocuktan kan alma hususunda ehil bir çocuk hemşiresi her zaman Klinilk’te bulunmaktadır. Laboratuarımız aynı gün içinde sonuçları bizlere ulaştırmaktadır (bazı özel testler dışında). Gerektiğinde evde bile kan alınarak tetkik yapılmaktadır.

Çocuk psikiyatristi ve pedagog desteği, Çocuğunuzun disiplini yahut ruhsal problemlerinde 20 senelik pedagoji deneyimi olan psikoloğumuza ve çocuk psikiyatri uzmanımıza danışabilirsiniz.

Özel Klinilk Polikliniği Doktorları

Özel Klinilk Polikliniği Doktorları için tıklayınız.

Özel Klinilk Polikliniği Telefon Numarası

Özel Klinilk Polikliniği Telefon Numarası0 (212) 263-6500

Özel Klinilk Polikliniği Adresi

Özel Klinilk Polikliniği Adresi:  Adnan Saygun Caddesi No:21/G Ulus

Özel Klinilk Polikliniği Web Sitesi

Özel Klinilk Polikliniği Web Sitesi: www.klinilk.com

Özel Klinilk Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir