Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi, Şanlıurfa ilimizin Haliliye ilçesinde bulunan Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi ile ilgili detaylar. Bamyasuyu Mah. Kösesuyu Sok. Çölkesen Apt. No:42/1 adresinde bulunan Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi kurumuna 0 (414) 316-6726 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi Hakkında

ABC Dal Merkezi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları konusuna özel önem vermektedir. Yeni doğan sağlıklı bebeklerin doğumundan ibu yana hastalıklardan muhafaza edilmesi, erken tanı ve tedavi yoluyla hastalıklarının iyileştirilmesi, çocuk sağlığının muhafaza edilmesi ve gelişiminin izlenmesi, aylık takipleri uzman doktorlarımız aracılığıyla yapılmaktadır.

ABC Dal Merkezi 2013 senesinde, Şanlıurfa’nın merkezi yeri olan Bamyasuyu’nda kurulmuştur. 2500 m2 kapalı alana sahip abc Dal Merkezi uzman doktorlarımız, modern tıbbi cihazlarımız, güler yüzlü personelimiz sağlık hizmetlerinin kaliteli ve güvenilir biçimde sunulmasını sağlamayı hedeflemiştir.

Uygun bina yapısına ve bi hayli hızlı hizmet sunabilecek iç mimari tasarımına sahiptir. Sizlere daha iyi ve kaliteli bir hizmet sunabilmek için 2013 senesinde abc Dal Merkezi, tıbbi cihazlar ile donatılmış 24 saat ameliyat olanağı ile siz kıymetli hastalarımızın hizmetine açılmıştır.

Kişileri sağlıklarına kavuşturmak veya sağlıklı kalmalarını sağlamak maksadıyla tüm hizmetlerimizi, insana değer veren sıcak bir ortamda paylaşıyoruz. Bunu yaparken, hastalarımızın gereksinimlerine karşı saygılı, beklentilerini karşılamak için çalışan ekip anlayışı ile hizmet vermekteuz

Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Acil

Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi, Şanlıurfa ili Haliliye ilçesinde Çocuk hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi Doktorları

Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi Telefon Numarası

Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi Telefon Numarası0 (414) 316-6726

Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi Adresi

Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi Adresi:  Bamyasuyu Mah. Kösesuyu Sok. Çölkesen Apt. No:42/1

Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi Web Sitesi

Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi Web Sitesi: www.abcdalmerkezi.com

Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir