Özel İstanbul Retina Enstitüsü Telefon Numarası ve Adresi

Özel İstanbul Retina Enstitüsü, İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunan Özel İstanbul Retina Enstitüsü ile ilgili detaylar. Hakkı Yeten Cad. Unimed Center No: 19/7 Fulya adresinde bulunan Özel İstanbul Retina Enstitüsü kurumuna 0 (212) 231-3121 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel İstanbul Retina Enstitüsü Hakkında

İstanbul Üniversitesine bağlı “İstanbul Üniversitesi Göz Hastalıkları Araştırma ve Uygulama Merkezi”nin kuruluşunda mühim rol alan ve bu merkezin kuruluşundan (1989), kapatılmasına kadar (2002) geçen zamanda Merkezin “Müdür Yardımcılığı” görevini yerine getiren İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı öğretim üyelerinden Prof.Dr.Murat Karaçorlu 2000’li senelerın başında Anabilim Dalındaki görevinden istifa etmiş ve Doç.Dr.Serra Arf ile birlikte Ticaret Odasına bağlı “İstanbul Retina Ensititüsü Özel Sağlık Hizmetleri Limited Şirketini” kurmuştur. Bu şirketin Sağlık Bakanlığına başvurması neticesinde, hususunda dal merkezi çalışma ruhsatı verilmiştir.

Bu yeni kuruluşun amacı, başta retina, makula ve vitreus hastalıkları olmak üzere göz hastalıkları hususunda klinik çalışmalar, araştırmalar yapmak ve doktora sonrası eğitim vermektir. Kuruluşundan bu yana hedeflenen tüm bu çalışmaları başarı ile yapan klinik, çok sayıda göz hekimine alanında eğitim vermiştir. Klinik araştırma hususunda da üretken olan İstanbul Retina Enstitüsü Şti., SCI (Science Sitation Index) giren dergilerde her sene mühim sayıda araştırma yayınlamakta ve çok sayıda sitasyon almaktadır.

İstanbul RETİNA Enstitüsü sağlık hizmeti sunmanın yanında akademik faaliyetler yürüten bir klinik olduğundan arada bir hastalarımıza arzu ettiklerinden daha geç bir güne randevu vermek durumunda kalabiliriz. Telefonla yahut site üzerinden yapılan randevu istekleri sekreterlerimiz aracılığıyla ele alınarak en uygun gün ve saate randevu verilmeye çalışılmaktadır.

Kliniğimizin kurum yahut özel sigorta anlaşması bulunmamaktadır. Lakin bizden alacağınız raporlar ve faturalarla poliçenizin kapsamı içerisinde özel sigortanızdan faydalanabilirsiniz.

Özel İstanbul Retina Enstitüsü Telefon Numarası

Özel İstanbul Retina Enstitüsü telefon numarası:  0 (212) 231-3121

Özel İstanbul Retina Enstitüsü Adresi

Özel İstanbul Retina Enstitüsü adresi: Esentepe, Hakkı Yeten Cad. Unimed Center No:19/7, Fulya, 34394 Şişli/İstanbul

Özel İstanbul Retina Enstitüsü Web Sitesi

Özel İstanbul Retina Enstitüsü resmi web sitesi: www.retina.com.tr

Özel İstanbul Retina Enstitüsü Nasıl Gidilir? Özel İstanbul Retina Enstitüsü Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir