Özel Rufus Göz Kliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Rufus Göz Kliniği, İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunan Özel Rufus Göz Kliniği ile ilgili detaylar. Hakkı Yeten Cad. Aşçıoğlu Plaza No:10 Kat :2 D:6 Fulya adresinde bulunan Özel Rufus Göz Kliniği kurumuna 0 (212) 291-6242 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Rufus Göz Kliniği Hakkında

Refraktif cerrahlarımız bunun yanında kliniğimizde oküloplastik ve retina cerrahlarımız devamlı olarak çalışmaktadır. Dr.Hasan Çubuk Rufus Göz Kliniğinin kurucusudur. 1983 Hacettepe Tıp Fakültesi mezunu olup 1985-1989 Çapa Tıp Fakültesinde Göz İhtisasını tamamladıktan sonra Almanya’da Bonn Dardenne Kliniği’ nde baş asistan olarak 1990-1998 senelerı içinde çalışmıştır. Halen Almanya ve Türkiye’de kendi kliniğinde hizmet vermektedir. Katarakt ve ön segment cerrahisi asıl uzmanlık konularıdır. Alman Oftalmoloji Cemiyeti, Türk Oftalmoloji Cemiyeti (TOD), Amerikan Oftalmoloji Akademisi (AAO), Amerikan katarakt ve Refraktif Cemiyeti(ASCRS), İngiliz Oftalmoloji Cemiyeti ve Avrupa Katarakt ve Refraktif Cerrahi Cemiyeti(ESCRS) aktif üyesidir.

Özel Rufus Göz Kliniği Telefon Numarası

Özel Rufus Göz Kliniği telefon numarası:  0 (212) 291-6242

Özel Rufus Göz Kliniği Adresi

Özel Rufus Göz Kliniği adresi: Esentepe, Hakkı Yeten Cad. Aşçıoğlu Plaza No:10, 34365 Şişli/İstanbul – Avrupa

Özel Rufus Göz Kliniği Web Sitesi

Özel Rufus Göz Kliniği resmi web sitesi: www.rufuseyeclinic.com

Özel Rufus Göz Kliniği Nasıl Gidilir? Özel Rufus Göz Kliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort