Özel Dünyagöz Hastanesi Sultanbeyli Telefon Numarası ve Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Sultanbeyli, İstanbul ilimizin Sultanbeyli ilçesinde bulunan Özel Dünyagöz Hastanesi Sultanbeyli ile ilgili detaylar. Hasanpaşa Mah. Fatih Bulvarı No:41 adresinde bulunan Özel Dünyagöz Hastanesi Sultanbeyli kurumuna 4444469 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Dünyagöz Hastanesi Sultanbeyli Hakkında

Dünyagöz Sultanbeyli, İstanbul Anadolu yakası doğu bölgesinde göz sağlığı ile ilgili tüm gereksinimlerine yanıt verebilme hedefiyle 2015 senesinin Eylül ayında açıldı. İstanbul yeni yerleşim noktalarına konum olarak merkezi yerinde hizmet veren Dünyagöz Sultanbeyli, binlerce vaka tecrübesi bulunan işinde uzman hekim kadrosu ve ekibiyle gözün tüm branşlarında son teknoloji ürünü cihazları ile eksiksiz teşhis ve tedavi hizmeti sunuyor.

Modern binası ve otel konforundaki hasta odaları ile dikkat çeken Dünyagöz Sultanbeyli’de otopark ve vale hizmeti de yer alıyor.

Özel Dünyagöz Hastanesi Sultanbeyli Bölümleri

  • Göz Hastalıkları

Özel Dünyagöz Hastanesi Sultanbeyli iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Dünyagöz Hastanesi Sultanbeyli, İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Dünyagöz Hastanesi Sultanbeyli Telefon Numarası

Özel Dünyagöz Hastanesi Sultanbeyli telefon numarası:  4444469

Özel Dünyagöz Hastanesi Sultanbeyli Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Sultanbeyli adresi: Hasanpaşa, Fatih Blv. No: 41, 34920 Sultanbeyli/İstanbul

Özel Dünyagöz Hastanesi Sultanbeyli Web Sitesi

Özel Dünyagöz Hastanesi Sultanbeyli resmi web sitesi: www.dunyagoz.com.tr

Özel Dünyagöz Hastanesi Sultanbeyli Nasıl Gidilir? Özel Dünyagöz Hastanesi Sultanbeyli Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir