Özel İzmir Üroloji Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel İzmir Üroloji Merkezi, İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Özel İzmir Üroloji Merkezi ile ilgili detaylar. 1420 Sk. No.98 Sağlıker Sitesi Kahramanlar Alsfakat adresinde bulunan Özel İzmir Üroloji Merkezi kurumuna 0 (232) 421-6082 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel İzmir Üroloji Merkezi Hakkında

Merkezimiz 2004 senesinde Op. Dr. Mehmet Çelimli aracılığıyla kurulmuş, o günden günümüze hem yerleşim alanı, makine techizat ve kadrosu ile gelişmeler göstermiştir. Bu gün bulunduğu binada tüm ürolojik hastalarının ayaktan teşhis ve nasıl tedavi edileceği için gerekli araçlara sahip olarak Op. Dr Mehmet Çelimli ve Op. Dr Ruşen Aydın aracılığıyla yönetilmektedir.

Üriner sistem taşlarının %90 ı ameliyat gerektirmeden kırılabilir taşlardır. Üreter ve Mesane taşlarında cerrahi yahut endoskopik tedaviye karar vermeden önce mutlaka bize danışın. 2004 senesinden beri uzman ekibimiz ile ve 20 bine yaklaşan hasta sayımız ile güven dolu hizmet vermekteyiz. DİREX ve EMD marka E1000 model C kollu Floroskopik ESWL cihazlarımız ile böbrek, üreter ve mesane taşlarında bi hayli yüksek bir başarıya sahibiz.

Ege Bölgesi çapında hasta kabul sayısı en yüksek miktarda olan merkezimiz bu güne kadar 20bin’e yakın hastanın taşlarını temizleyerek oldukça önemli tecrübeye imza atmıştır. Bölgemizde böbrek taşı denilince ilk akla gelen merkez İzmir Üroloji Dal Merkezi’dir.

Taş Hastalarımıza ellerindeki tetkikleri ile(röntgen filmleri, ivp, idrar ve kan tetkikleri, ultrasonografi vs) bize müracaat ettiklerinde muayene ücreti alınmadan taş kırma hakkında bilgi verilmektedir. Özel İzmir Üroloji Dal Merkezi olarak amacımız üriner sistem taşlarınızda cerrahi tedaviye gerek kalmadan kırılmasını sağlamaya çalışmaktır.

Özel İzmir Üroloji Merkezi Bölümleri

  • Üroloji
  • Radyoloji
  • Acil

Özel İzmir Üroloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel İzmir Üroloji Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde Üroloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel İzmir Üroloji Merkezi Doktorları

Özel İzmir Üroloji Merkezi doktorları için tıklayınız

Özel İzmir Üroloji Merkezi İletişim

Özel İzmir Üroloji Merkezi Telefon Numarası:  0 (232) 421-6082

Özel İzmir Üroloji Merkezi Adres

Özel İzmir Üroloji Merkezi Adresi:  1420 Sk. No.98 Sağlıker Sitesi Kahramanlar Alsfakat

Özel İzmir Üroloji Merkezi Web Sitesi

www.urolojimerkezi.com

Özel İzmir Üroloji Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir