Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi, Kayseri ilimizin Melikgazi ilçesinde bulunan Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi ile ilgili detaylar. Tacettin Veli Mah. Seyyid Burhanettin Bulv. No:42 adresinde bulunan Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi kurumuna 0 (352) 333-6868 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi Hakkında

Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi güleryüzlü ve üstün niteliklere sahip, personel ve hekim kadrosu, yüksek teknolojik donanımıyla, dünya standartlarında kaliteli hizmet vermektedir. Branşlarında uzmanlaşmış kadromuzla daha iyi hizmet anlayışını ilke edindik. Anlaşmalı olduğumuz Kurum, Sendika ve Dernekler aracılığıyla kaliteli hizmet vermekteyiz.

Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Acil
  • Yoğun Bakım

Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi, Kayseri ili Melikgazi ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi Telefon Numarası

Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi telefon numarası:  0 (352) 333-6868

Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi Adresi

Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi adresi:  Tacettin Veli Mah. Seyyid Burhanettin Bulv. No:42

Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi Web Sitesi

Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi resmi web sitesi: lazergozkayseri.com

Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir