Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezi, Hatay ilimizin Kırıkhan ilçesinde bulunan Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Alakoyun Mah. E-5 Çevre Yolu Üzeri No:55 adresinde bulunan Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (326) 344-8500 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezi Hakkında

Özel Kırıkhan Merkezi 2005 tarihinde kurulmuş, 2005 tarihinde ilk hasta kabulünü yaparak faaliyete başlamıştır. Merkezimiz 60 makine kapasiteli olup şuanda 30+1 hemodiyaliz makinesi ile hizmet vermektedir.

Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezi Randevu

Merkezimiz mesleki ideallerini hep diri tutan, hastaların yaşam sürelerini ve değerini arttırmayı amaç edinmiş, hasta tatminiyetini önemseyerek, hususunda uzman personeliyle hizmet vermektedir. Tıbbi donanımı ve alt yapısı ile kalite yönetim sistemini ilke edinerek farklı olmayı amaçlayıp, tüm hastalarımızın isteklerini ve isteklerini önceliğimiz olarak kabul ederek tüm çalışmalarımızı bu doğrultuda yürütmekteyiz.

Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezi, Hatay ili Kırıkhan ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (326) 344-8500

Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezi Adresi:  Alakoyun Mah. E-5 Çevre Yolu Üzeri No:55

Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezi Web Sitesi: https://kirikhandiyalizmerkezi.com/

Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort