Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi, Mersin ilimizin Mezitli ilçesinde bulunan Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Atatürk Mah. G.M.K. Bul. No:642 adresinde bulunan Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi kurumuna 0 (324) 239-4145 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi Hakkında

Merkezimiz, 2006 senesinde üç hekim ile İstiklal Caddesindeki (İMC Hastanesi yanı) adresinde hizmet vermeye başladı. Sekiz yıl aynı adreste sağlık hizmetini sürdürdü. Lakin daha kapsamlı alanın gerekliliği ve SGK’nın yeni hizmet koşulları nedeni ile 2014 senesinde Mezitli’deki yeni adresimize A Tipi Tıp Merkezi olarak taşındık.

Yeni merkezimiz beş katlı bağımsız tek binadan bir araya gelmektedir. Binamızın geniş ve ferah olmasından dolayı merkezimizin bir katını tamamen fizik tedavi hastalarına, diğer bir katını rehabilitasyon hastalarına (nörolojik rehabilitasyon, ortopedik rehabilitasyon ve pediatrik rehabilitasyon salonları olmak üzere) ayırdık. Birçok cihazımızı yeniledik. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon salonları bunun yanında hastalarımıza tıbbi egzersiz programları ve pilates eğitimi vermek için ayrı salonlar yaptık.

Bugün için üç uzman hekim, bir diş hekimi, bir diyetisyen, beş fizyoterapist ve onaltı çalışanımız ile Mersin’e sağlık alanında hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi, Mersin ili Mezitli ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (324) 239-4145

Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi Adresi

Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi adresi: Turgutreis, İstiklal Cad. DURMAZ PLAZA, 33010 Akdeniz/Mersin

Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi resmi web sitesi: fizyotip.com.tr

Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir