Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi, Mersin ilimizin Yenişehir ilçesinde bulunan Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi ile ilgili detaylar. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:448 adresinde bulunan Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi kurumuna 0 (324) 329-4411 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi Hakkında

Onko Mersin Şubemiz, bölgenin ilk ve tek özel onkoloji merkezi olarak radyoterapi hizmetine başlamıştır.

Bu güne kadar Mersin’de yalnızca devlet hastanesinde onkoloji servisi bulunmaktayken Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi aracılığıyla Mersinli hastalar şehir dışına gitmek zorunda kalmayacaktır. Hastalara yaptığımız ışın nasıl tedavi edileceğinde herhangi bir ücret farkı alınmamaktadır, Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşmamız mevcuttur.

Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi Bölümleri

  • Radyasyon Onkolojisi

Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi, Mersin ili Yenişehir ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi Telefon Numarası

Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi telefon numarası:  0 (324) 329-4411

Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi Adresi

Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi adresi: Aydınlıkevler, Gazi Mustafa Kemal Blv. no:448, 33140 Yenişehir/Mersin

Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi Web Sitesi

Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi resmi web sitesi: onko.com.tr

Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir