Radyomar Fındıkzade Tıbbi Görüntüleme Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Radyomar Fındıkzade Tıbbi Görüntüleme Merkezi, İstanbul ilimizin Fatih ilçesinde bulunan Radyomar Fındıkzade Tıbbi Görüntüleme Merkezi ile ilgili detaylar. Kızılelma Cad. No:16/1 Fındıkzade adresinde bulunan Radyomar Fındıkzade Tıbbi Görüntüleme Merkezi kurumuna 0 (212) 586-5050 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Radyomar Fındıkzade Tıbbi Görüntüleme Merkezi Hakkında

Radyomar AŞ 1992 ilk şubesini Fındıkzade de işletime açmıştır. 1993 senesinde Mamografi ve Doppler sonografi bölümlerini ekleyen işletme 1994 senesinde Bakırköy Şubesini açarak burada Bilgisayarlı Tomografi, Doppler, Mammografi ve Röntgen ünitelerini kurmuştur. 1995 senesinde aynı şube içerisine GE 1. 5 Tesla MR cihazını kurmuştur. 1996 – 1997 senelerında Digital Radyoloji, Digital Anjiografi, Treadmill (Eforlu EKG), Kemik Dansitometri ve Ekokardiografi ile Panoramik Diş Röntgeni ünitelerini hizmete açan firmamız 1998 senesinde da hem Bakırköy hem de Fındıkzade de aynı anda Nükleer Tıp hizmetini üyelerine sunmuştur. 1998 Kasım ayında 1. Levent’de Türkiye de ilk kez gün ışığı gören (3 * 2 mt alanındeki tek camdan) AÇIK MR, Bilgisayarlı Spiral Tomografi, Doppler Ultrasonografi, Digital Radyoloji, Digital Panoramik Diş Röntgeni, Digital Mammografi ve Laboratuvar ünitelerinden oluşan 3. şubesini açmıştır. 1999-2009 senelerı içinde Taksim’de bulunan Surp Agop Hastanesi Radyoloji Departmanını kurmuş ve çalıştırmıştır. İlk senelerda kurmuş olduğu tüm makinaları yenileri ile değiştiren (Multislice Tomografi, Computed Radyografi- CR, 4 boyutlu Doppler US ve yeni MR) hastalarına en gelişmiş tıbbi görüntüleme ve laboratuvar metotlarıni sunan grubumuz 2006-2008 içinde PET sistemini de kurarak hizmet vermiştir.

Radyotom & Radyomar bugün 10 uzman Radyoloğun çalıştığı, modern teşhis cihazlarıyla donatılmış, Türkiye’nin en büyük tıbbi görüntüleme gruplarından biri olma özelliğini taşır.

Tıbbi görüntüleme yapılan merkezlerimizde temel prensiplerimiz Tıp ilkelerine saygı, bilimsellik ve kaliteden ödün vermeden hizmetinizde olmaktır. Modern teknoloji ve bilimin sağlayabildiği en iyi tıbbi görüntüleme ve laboratuvar incelemesini gerçekleştirmek ana amacımızdır.

Radyomar Fındıkzade Tıbbi Görüntüleme Merkezi Bölümleri

 • Manyetik Rezonans (MR)
 • Dijital Röntgen (C kollu)
 • BT
 • US
 • Doppler US
 • Mammografi
 • Meme İşaretleme
 • Panoramik Diş
 • EKG
 • Eforlu EKG
 • Laboratuvar

Radyomar Fındıkzade Tıbbi Görüntüleme Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Radyomar Fındıkzade Tıbbi Görüntüleme Merkezi, İstanbul ili Fatih ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Radyomar Fındıkzade Tıbbi Görüntüleme Merkezi Telefon Numarası

Radyomar Fındıkzade Tıbbi Görüntüleme Merkezi telefon numarası:  0 (212) 586-5050

Radyomar Fındıkzade Tıbbi Görüntüleme Merkezi Adresi

Radyomar Fındıkzade Tıbbi Görüntüleme Merkezi adresi: Levent, Büyükdere Cd. No:154, 34330 Beşiktaş/İstanbul

Radyomar Fındıkzade Tıbbi Görüntüleme Merkezi Web Sitesi

Radyomar Fındıkzade Tıbbi Görüntüleme Merkezi resmi web sitesi: www.radyomar.com.tr

Radyomar Fındıkzade Tıbbi Görüntüleme Merkezi Nasıl Gidilir? Radyomar Fındıkzade Tıbbi Görüntüleme Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir