Özel Acıbadem Adana Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Acıbadem Adana Hastanesi, Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunan Özel Acıbadem Adana Hastanesi ile ilgili detaylar. Cumhuriyet Cad. No:66 adresinde bulunan Özel Acıbadem Adana Hastanesi kurumuna 0 (322) 455-4444 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Acıbadem Adana Hastanesi Hakkında

Türkiye’nin öncü sağlık kuruluşlarından Acıbadem Sağlık Grubu, kesintisiz sürdürdüğü sağlık yatırımlarına 2009 senesinde bir yenisini ekleyerek Acıbadem Adana Hastanesi’nİ faaliyete geçirdi. Acıbadem Sağlık Grubu’nun 22. merkezi olma özelliğini taşıyan ve Çukurova gibi yoğun bir yerleşim bölgesinin merkezinde bulunan Acıbadem Adana Hastanesi, işinde uzman hekimleri, yetkin sağlık personeli ve ileri teknolojisi ile 7 gün 24 saat Çukurova Bölgesi’ne güvenilir sağlık hizmeti sunuyor.

Acıbadem Adana Hastanesi; Çukurova Bölgesi’nde; Kanser nasıl tedavi edileceğinde devrim yaratan Tirology Sistemi’ni, Çift Kaynaklı 2×64 Bilgisayarlı Tomografi üstünlüğü ile 6 Saniyede Anjİyo Tedavi olanağını, bölgenin ilk ve tek Meme Kanseri Destek Programı hizmetini ve yine bölgedeki ilk Meme USG Digital Mamografi Cihazı’nı getiren, Prostat nasıl tedavi edileceğinde 120 watt Greenlight dönemini başlatan, Türkiye’nin ilk akredite klinik laboratuarını bölgenin hizmetine sunan ve daha bir çok ilke imza atan hastane olarak, bölgedeki sağlık hizmeti değerinin çıtasını yükseltmeye devam etmekte.

Modern yüzü ve ileri teknoloji cihazlarıyla, sağlık hizmetlerinde Çukurova bölgesinin referans merkezi. Ayrıca Çukurova’nın bunun yanında Kıbrıslılar için de bir çekim merkezi oluyor. Daha iyi tedavi maksadıyla başka bölgelere gitmek için bir neden bırakmayan Acıbadem Adana Hastanesi, grubun ileri teknoloji cihazlarla donattığı 5 radyoterapi merkezinden birine sahip.

Özel Acıbadem Adana Hastanesi Bölümleri

 • Çocuk Hematolojisi
 • Çocuk Onkolojisi
 • Kardiyoloji
 • Radyasyon Onkolojisi
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Biyokimya
 • Nükleer Tıp
 • Radyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım
 • Moleküler Genetik
 • Tıbbi Onkoloji
 • Organ Nakli

Özel Acıbadem Adana Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Acıbadem Adana Hastanesi, Adana ili Seyhan ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Acıbadem Adana Hastanesi Telefon Numarası

Özel Acıbadem Adana Hastanesi telefon numarası:  0 (322) 455-4444

Özel Acıbadem Adana Hastanesi Adresi

Özel Acıbadem Adana Hastanesi adresi: Döşeme, Cumhuriyet Cd. No:66, 01130 Seyhan/Adana

Özel Acıbadem Adana Hastanesi Web Sitesi

Özel Acıbadem Adana Hastanesi resmi web sitesi: www.acibadem.com.tr

Özel Acıbadem Adana Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Acıbadem Adana Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir