Özel Rehamer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Rehamer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi, İstanbul ilimizin Küçükçekmece ilçesinde bulunan Özel Rehamer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Halkalı Merkez Aytaç Mah. Fatih Cd. No:89 adresinde bulunan Özel Rehamer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi kurumuna 0 (212) 693-4242 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Özel Rehamer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Hakkında

Özel Rehamer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 01 Haziran 2007’de hizmet vermeye başladı. Merkezimiz, Tem Bağlantı (Basın Ekspres) üzerinde Halkalı-Güneşli yol ayrımından Halkalı Yönüne 1 km, Havaalanına 5 km uzaklıktadır.

5 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon (FTR) uzmanı, 9 Fizyoterapist ve Fizik tedavide çalışan diğer sağlık personeli ile hizmet vermektedir. Merkezimiz günlük 200 muayene, 400 fizik tedavi ve 48 rehabilitasyon hastası alma kapasitesine sahiptir. FTR uygulamaları uzman hekimlerin gözetiminde fizyoterapistler aracılığıyla modern cihazlarla yapılmaktadır.

  • Nöroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Göz Hastalıkları

Özel Rehamer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Rehamer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Rehamer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Randevu

Özel Rehamer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Rehamer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Doktorları

Özel Rehamer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Telefon Numarası0 (212) 693-4242

Özel Rehamer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Adresi:  Halkalı Merkez Aytaç Mah. Fatih Cd. No:89

Özel Rehamer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Web Sitesi: www.rehamer.com

Özel Rehamer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Rehamer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Yol Tarifi

Özel Rehamer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir