Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi, Ankara ilimizin Keçiören ilçesinde bulunan Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Subayevleri İrfan Baştuğ Cad. No:115 adresinde bulunan Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (312) 317-6065 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi Hakkında

2003 senesinde Altınpark karşısında, Protokol yolu üzerinde hizmete açılan binamız, standartlara uygun üst düzey teknolojilerin kullanıldığı diyaiz merkezi olarak planlanmıştır.

Hastalarımız için evinden kolay ve sorunsuz bir biçimde şubemize ulaşabilmesi için hasta nakil hizmetimiz mevcuttur. Hastalar evlerinden alınıp diyalize getirilir, diyaliz seansı sonrası tekrar evine bırakılır. Tamamı klimalı hasta nakil araçlarımız ile evinizden Diyaliz Merkezimize güvenli ve rahat ulaşımınızı sağlamaktayız. Tüm tetkikler, modern cihazlarla donatılmış laboratuvarımızda ve anlaşmalı olduğumuz akredite labaratuvarların bünyesinde yapılabilmektedir.

Temiz hava sistemleri ile donatılmış geniş ve ferah diyaliz salonlarımızda, tam otomatik karyolalara monte edilmiş monitörlerde, televizyon izleyip, müzik dinleyerek rahat, rahat ve güvenilir diyaliz hizmeti alabilirsiniz.

Siz ve yakınlarınız gazete, dergi ve kitap okuyarak, televizyon izleyerek bekleme salonlarımızda hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi Randevu

Diyaliz Merkezinde doğru hizmet anlayışıyla, dünyanın gelişmiş ülkelerinde kabul gören ultra pure su arıtma sistemimiz ile sizlere güvenilir diyaliz hizmetini sunmaktayız.

Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil
  • Hemodiyaliz

Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi, Ankara ili Keçiören ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (312) 317-6065

Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi Adresi

Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi Adresi:  Subayevleri İrfan Baştuğ Cad. No:115

Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi Web Sitesi: rfm.com.tr

Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort