Özel Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Bursa ilimizin Osmangazi ilçesinde bulunan Özel Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili detaylar. Çekirge Cd. Servinaz Sk. No:1 Yıldız Termal Otel adresinde bulunan Özel Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi kurumuna 0 (224) 239-5155 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Hakkında

Merkezimiz, 1994 senesinde Fizik Tedavi Rehabilitasyon alanında 3 uzman doktorun bir araya gelmesiyle Bursa’nın ilk Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak Çekirge’de kuruldu. Fiziksel hastalıklarda uzman kadrosu ile sizlere tedavi olanakları sunan, ROMMER Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi, Yıldız Termal Otel’in 1. katında hizmet vermektedir.

Özel Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Randevu

ROMMER’de; özel hizmet almak isteyenlerle, özel sağlık sigortalı ve anlaşmalı kurum hastalarının, 2006 senesinde açılan ikinci şubemiz Özel Emniyet ROMMER’de ise; SGK elemanı hastalarımızın tanı ve tedavilerini yapmaktayız.

Özel Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Bölümleri

ROMMER; fiziksel tıp ve rehabilitasyon bölgesindeki tüm gelişmeleri yakında zamandan izleyerek hastalarının fiziksel aktivitelerini tam kapasiteyle yapabilmeleri için doğru tedavi metotları ile yaşam kalitelerini yükseltebilmeyi hedefler. Hasta bilgilendirme çalışmaları ile de halk sağlığı bilincini daha da ilerletmeye önem verir.

ROMMER; her hastasını güler yüzle karşılayıp, sağlık ve gülen yüzle uğurlamayı amaç edinmiştir.

Özel Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları

Özel Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası

Özel Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası0 (224) 239-5155

Özel Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi

Özel Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi:  Çekirge Cd. Servinaz Sk. No:1 Yıldız Termal Otel

Özel Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Web Sitesi

Özel Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Web Sitesi: www.rommer.com.tr

Özel Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir