Özel Şafak Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Şafak Diyaliz Merkezi, İstanbul ilimizin Gaziosmanpaşa ilçesinde bulunan Özel Şafak Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Eskiedirne Asfaltı Hürriyet Mh. 255. Sk. No:16 adresinde bulunan Özel Şafak Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (212) 614-5656 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Şafak Diyaliz Merkezi Hakkında

Merkezimiz 20 makine + 2 yedek makine ile 02/05/2005 tarihinde hizmete açılmıştır. Şu anda toplam 25 makine ile hizmet vermekteyiz. Hemodiyaliz ünitemiz hususunda uzman hekimleri, sertifikalı işinde uzman hemşireleri ve psikoloğu ile özenle hizmet vermektedirler. Hemodiyaliz cihazlarımız, güvenilirliği ispatlanmış, hasta ile uyumlu 12 adet BAXTER-TINA ve 15 adet FRESENİUS marka cihazlardır.

Yatakbaşı kulaklı televizyon sistemimiz ve elektronik yataklarımızla rahat bir hemodiyaliz hizmeti vermekteyiz.Merkezimizde SSK, Emekli Sandığı ve Bağkur hastaları tedavi görebilmektedirler.

Özel Şafak Diyaliz Merkezi Randevu

Yeterli sayıda servis ulaşım aracımız mevcut olup, ilkyardım eğitimi almış işinde uzman şoförlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Ulaşım masrafları merkezimiz aracılığıyla karşılanmaktadır. Hastanemiz siz hastalarımızın ve yakınlarının tüm sağlık ve sosyal problemlerinde yanınızdadır.

Özel Şafak Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Şafak Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Şafak Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Şafak Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Şafak Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Şafak Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Şafak Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (212) 614-5656

Özel Şafak Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Şafak Diyaliz Merkezi Adresi:  Eskiedirne Asfaltı Hürriyet Mh. 255. Sk. No:16

Özel Şafak Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Şafak Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.istanbulsafak.com

Özel Şafak Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Şafak Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir