Özel Uzman Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Uzman Diyaliz Merkezi, İstanbul ilimizin Ataşehir ilçesinde bulunan Özel Uzman Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Barbaros Mah. Barbaros Cad. No:220 Batı Ataşehir adresinde bulunan Özel Uzman Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (216) 315-9444 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Uzman Diyaliz Merkezi Hakkında

Uzman Diyaliz Merkezimiz dünya standartlarındaki en son teknolojik donanıma sahiptir. Tecrübeli uzman kadromuzla huzurlu bir ortamda verdiğimiz hizmetle, hastalarımızın sağlık ve sosyal standartlarını en üst düzeye ulaştırmak için profesyonel ekibi ile özverili çalışmaktadır.

Diyaliz Merkezimiz Sabah 07:00 Akşam 21:00 Saatleri içinde hizmet Vermektedir. Merkezimizde toplam HD 26 Adet Fresenius 4008 S ve 2 adet Fresenius 4008 S DSP/OLL+LD hemodiyaliz cihazı mevcuttur. Merkezimizde hasta biouyumlu sarf malzemeler kullanılmakta olup bu hususta kesinlikle hastalarımız için en iyi malzemeler tercih edilmektedir. Yine merkezimizde Aqua RD 30 Doublepass sistemli son teknoloji online su arıtma sistemi mevcuttur. Bu diyaliz nasıl tedavi edileceğinin alt yapısıdır ve en iyi sistemdir. SGK, SSK, BAĞ-KUR, Emekli Sandığı ve Özel Yurt İçi ve Yurt Dışı Sigortalar ile anlaşmamız Vardır.

4 adet klimalı hasta nakil servisi ile hastalarımıza rahatlık ve konforu sağlıyoruz. Hastalarımız ücretsiz olarak evlerinden alınıp diyaliz sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadırlar.

Uluslar arası standartlardaki profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle hasta merkezli bir hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Hastalarımızın yaşam değerini yükseltmek, yaşam kalitelerini sağlıklı bireyler düzeysinde tutmak amacımızdır. Bu hizmet anlayışı ile bölgede ve ülkede referans bir sağlık kuruluşu olmak hedefimizdir.

Özel Uzman Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Uzman Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Uzman Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Uzman Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Uzman Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Uzman Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Uzman Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Uzman Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (216) 315-9444

Özel Uzman Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Uzman Diyaliz Merkezi Adresi:  Barbaros Mah. Barbaros Cad. No:220 Batı Ataşehir

Özel Uzman Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Uzman Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.uzmandiyaliz.com.tr

Özel Uzman Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Uzman Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort