Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Gaziantep ilimizin Şahinbey ilçesinde bulunan Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Eyüpoğlu Mah. Dr.Rauf Yılmazer Caddesi No:1 adresinde bulunan Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (342) 232-6565 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Merkezimiz önceleri Av.Cengiz Gökçek Devlet Hastanesine bağlı diş polikliniği olarak faaliyet gösterirken Sağlık Bakanlığı’nın 20 Şubat 2009 tarih ve 6929 sayılı onayı ile yeni bir kimlik kazanarak Şahinbey Ağız ve diş Sağlığı Merkezine dönüştürülmüş ve Eyüboğlu Mahallesi 1 Nolu Sokak No:1 adresinde bağımsız olarak faaliyetine devam etmiştir. 11 Temmuz 2016 tarihinden ibu yana Eyüboğlu Mahallesi Dr.Rauf Yılmazer caddesi No:1 adresinde yeni hizmet binasına taşınmış hizmet vermeye başlamıştır.

Merkezimize bağlı olarak faaliyet gösteren Selma Adnan İnanıcı Semt polikliniği ise Ocaklar Mahallesi Hasip Duri Caddesi No:230/1B ŞAHİNBEY/GAZİANTEP adresinde 02.01.2012 tarihinden ibu yana hizmet vermektedir.

Merkezimizde diş çekimi, dolgu, kanal nasıl tedavi edileceği, hareketli ve total protezlerin yapımı, diş taşı temizliği, evde sağlık hizmetleri, genel anestezi altında diş çekimi ve koruyucu hekimliğe yönelik uygulamalar yapılmaktadır.

Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Gaziantep ili Şahinbey ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (342) 232-6565

Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Eyüpoğlu Mah. Dr.Rauf Yılmazer Caddesi No:1

Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://sahinbeyadsh.saglik.gov.tr/

Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort