Şehitkamil Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Şehitkamil Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Gaziantep ilimizin Şehitkamil ilçesinde bulunan Şehitkamil Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Sarıgüllük Mah. İbrahim Bali Cad. 25 Aralık Devlet Hastanesi Bahçe İçi adresinde bulunan Şehitkamil Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (342) 339-3333 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şehitkamil Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Hastalarımız hekim seçme hakkını tercih ederek Entegre Muayene Sistemi ile oral muayeneleri, diş çekimleri, dolgu, kanal nasıl tedavi edileceği, diş taşı temizliği, protez (hareketli ve sabit protez) işlemlerini aynı hekime yaptırabilirler. Gerekli durumlarda hastanın tanı işlemleri için hastanemiz röntgen biriminden diş hekiminin isteğine göre peripikal, panoramik ve sefolometrik filmleri çekilir. Dijital röntgen cihazlarında çekilen filmler bilgisayar ortamında ağ bağlantısı ile Hastanın hekimine gönderilmektedir.

Hastanemizde Pedodonti (Çocuk Diş) Kliniği çocukların hoşça vakit geçirebileceği ve diş korkularını yenebileceği keyifli ortam içinde işinde uzman kadromuz ile hizmet verilmektedir. Kliniğimizde çocuk dişlerine yönelik oral muayene, diş çekimi, dolgu, kanal nasıl tedavi edileceği, florür uygulaması ve fissür örtücü tedavi işlemleri yapılmaktadır. Koruyucu diş sağlığına yönelik diş fırçalama eğitimleri de verilmektedir.

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisine yönelik tedavi hizmeti verilmektedir.

Haftaiçi 16:00 – 00:00 saatleri içinde ve haftasonları 08:00 – 00:00 acil diş hizmeti vermektedir.

Merkezimizin bünyesinde evde sağlık hizmetleri verilmektedir. Bu hizmeti alabilmek için il sağlık müdürlüğü bünyesinde kurulan evde sağlık hizmetleri birimine başvurarak bu hizmetten faydalanabilirler.

Şehitkamil Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Şehitkamil Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Şehitkamil Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Şehitkamil Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Şehitkamil Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Şehitkamil Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Şehitkamil Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (342) 339-3333

Şehitkamil Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Şehitkamil Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Sarıgüllük Mah. İbrahim Bali Cad. 25 Aralık Devlet Hastanesi Bahçe İçi

Şehitkamil Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Şehitkamil Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://sehitkamiladsm.saglik.gov.tr/

Şehitkamil Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort