Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Sakarya ilimizin Serdivan ilçesinde bulunan Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ile ilgili detaylar. Kemal Paşa Mah. 7. Cadde adresinde bulunan Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi kurumuna 0 (264) 229-3188 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Hakkında

Merkezimiz Sağlık Bakanlığı’nın 5489 sayılı kararı ile 2005 senesinde hizmet vermeye başlamıştır. “Sağlık ağızda başlar” sloganı ile dünya standartlarında hizmet vermeye devam eden kurumumuzda önceliğimiz hasta ve çalışan tatminiyetini ön planda tutarak saygın ve güvenilir bir ortamda ağız ve diş sağlığı hizmeti sağlamaktadır.

Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Serdivan ilçesi Kemal Paşa Mahallesinde yeni ve modern binasında hizmet vermeye devam etmektedir. 22 dönüm arsa üzerine kurulan merkez 2 bin 750 metrekare kurulum alanına sahip. Merkezde bir Diş Protez Laboratuarı, 5 Ameliyathane, 1 Acil Poliklinik, 2 Engelli Hasta Polikliniği, 8 Röntgen, 5 Yatak ve 99 Araçlık otopark yer alıyor.

Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Bölümleri

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Endodonti

Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Sakarya ili Serdivan ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Doktorları

Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Telefon Numarası

Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Telefon Numarası0 (264) 229-3188

Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Adresi

Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Adresi:  Kemal Paşa Mah. 7. Cadde

Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Web Sitesi

Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Web Sitesi: http://sakaryaadsh.saglik.gov.tr/

Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir