Şiran Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Şiran Devlet Hastanesi, Gümüşhane ilimizin Şiran ilçesinde bulunan Şiran Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Karaca Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. No:195 adresinde bulunan Şiran Devlet Hastanesi kurumuna 0 (456) 511-7019 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şiran Devlet Hastanesi Hakkında

1958 Yılında Sağlık Merkezi olarak kurulmuş olup 1993 senesinde Sağlık Merkezi Şiran Devlet Hastanesi adını almıştır.

Şiran halkına hizmet veren kuruluş gerek bina gerekse fiziki görünüm ve teknik eleman yetersizliği sebebiyle yeni hastane binası inşaatı başlamış 2014 senesinde yeni hastane binası hizmete girmiştir.

İlçe girişinde toplam 28 dönüm alana kurulan, 5 dönüm yeşil alan ile otopark ve bin 100 metrekare kapalı alana sahip Şiran Devlet Hastanesinde 10 poliklinik odası, röntgen-radyoloji, laboratuvar, acil servis, otopsi bölümü, ameliyathane 7 tek kişilik oda, 13 çift kişilik oda bulunmaktadır.

Şiran Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göğüs Cerrahisi
  • Göğüs Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Şiran Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Şiran Devlet Hastanesi, Gümüşhane ili Şiran ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Şiran Devlet Hastanesi Doktorları

Şiran Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Şiran Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Şiran Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (456) 511-7019

Şiran Devlet Hastanesi Adresi

Şiran Devlet Hastanesi Adresi:  Karaca Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. No:195

Şiran Devlet Hastanesi Web Sitesi

Şiran Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://sirandh.saglik.gov.tr/

Şiran Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir