Torul Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Torul Devlet Hastanesi, Gümüşhane ilimizin Torul ilçesinde bulunan Torul Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Transit Caddesi adresinde bulunan Torul Devlet Hastanesi kurumuna 0 (456) 611-2866 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Torul Devlet Hastanesi Hakkında

Torul’da Sağlık Ocağı Cumhuriyetin ilanından sonra kurulmuş olup yıkılan binası 1962 senesinde yapılmış ve Torul Sağlık Merkezi olarak hizmete başlamıştır. Torul Sağlık Merkezi 1980 yılına kadar yemekli ve yataklı tedavi hizmetlerini ve temel sağlık hizmetlerini yürütmüş 1980 ihtilaliyle Sağlık Merkezi Sağlık Ocağına dönüştürülüp 1986 yılına kadar Sağlık Ocağı olarak hizmet vermiştir. 1986 senesinde Torul Sağlık Ocağı Temel Sağlık Hizmetlerini, Torul Sağlık Merkezi de yataklı tedavi hizmetlerini vermek üzere entegre bir biçimde hizmet vermektedir. 2000 yılına kadar entegre çalışan kurumlar 2000 senesinde Torul Devlet Hastanesinin açılmasıyla 2’ye ayrılmıştır. 2000 senesinden 2008 yılına kadar Devlet Hastanesi olarak hizmet veren kurumumuz 2008 senesinde içindeki tüm sağlık kurumlarıyla birleşerek İlçe Hastanesine dönüştürülmüştür. 2010 senesinde 10 Yataklı İlçe Hastanesi eski Sağlık Ocağı binasında geçici olarak hizmet vermiş ve 1 Aralık 2011 tarihinden ibu yana yeni binamızda hizmet vermekteyiz.

Torul Devlet Hastanesi Doktorları

Torul Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Torul Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Torul Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (456) 611-2866

Torul Devlet Hastanesi Adresi

Torul Devlet Hastanesi Adresi:  Transit Caddesi

Torul Devlet Hastanesi Web Sitesi

Torul Devlet Hastanesi Web Sitesi: www.toruldh.gov.tr

Torul Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort