Ürgüp Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Ürgüp Devlet Hastanesi, Nevşehir ilimizin Ürgüp ilçesinde bulunan Ürgüp Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Kayseri Yolu Üzeri adresinde bulunan Ürgüp Devlet Hastanesi kurumuna 0 (384) 341-4031 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ürgüp Devlet Hastanesi Hakkında

50 Yataklı yeni Ürgüp Devlet Hastanesi hastanemizde hastalarımızın teşhis ve tedavi aşamalarında rahat ve mutlu olmalarını sağlamak maksadıyla her türlü ayrıntı ve gerekli alt yapı ve hizmetler planlanmıştır. Yaklaşık 3 yılda Ürgüp İlçe halkımızın hizmetine kazandırılan Ürgüp Devlet Hastanesi 11.522 m2 lik açık alan ve 8500 m2 lik kapalı alan üzerine 3 blok olarak kurulmuş olup binamızda Bodrum, Zemin Kat, 1. Kat 2. Kat olmak üzere 4 kat bulunmaktadır.

Bakanlığımızca 50 yatak tescili olan hastanemizde her katta mevcut olan panoramik gündüz odaları hastalarımızın sıkılmamaları ve yakınları geldiğinde de rahatça oturabilecekleri biçimde planlanmıştır. Yarım daire şeklinde her saat güneş alan bu servis katı odalarımızda, televizyon, banyo, lavabo, oturma grubu mevcuttur.Ayrıca tam donanımlı 2 Ameliyathane, 5 Yataklı Diyaliz Ünitesi, 6 Yataklı 1.Basamak Yoğun Bakım Ünitesi, 2 Adet SDL (Sancı Doğum Lohusa), Palyatif Bakım Merkezi, 100 kişilik yemekhane, 80 kişilik açık otoparkı mevcuttur.

Poliklinik Hizmetleri Dahiliye(İç Hastalıkları), Çocuk Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz, Göz Hastalıkları, Genel Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Ortopedi, Anestezi ve Diş Polikliniği, Tam donanımlı Dijital Röntgen Cihazı, ve Son teknolojik laboratuvar tetkik cihazları ile hizmet vermeye başladı. 1953 senesinden günümüze kadar 64 senedir ilçemiz ve bağlı köyleri ile dışarıdan gelen hastalarına hizmet vermekte olan Ürgüp Devlet Hastanesi yeni binasında daha da gelişmiş fiziki alt yapısı ve güler yüzlü sağlık personeli ile vatandaşlarımızın hizmetinde olacaktır.

Ürgüp Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Ortopedi ve Travmatoloji

Ürgüp Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Ürgüp Devlet Hastanesi, Nevşehir ili Ürgüp ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ürgüp Devlet Hastanesi Doktorları

Ürgüp Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Ürgüp Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Ürgüp Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (384) 341-4031

Ürgüp Devlet Hastanesi Adresi

Ürgüp Devlet Hastanesi Adresi:  Kayseri Yolu Üzeri

Ürgüp Devlet Hastanesi Web Sitesi

Ürgüp Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://urgupdh.saglik.gov.tr/

Ürgüp Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort