Yenice Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Yenice Devlet Hastanesi, Çanakkale ilimizin Yenice ilçesinde bulunan Yenice Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Kurtuluş Mah. Uzun Sok. No:16 adresinde bulunan Yenice Devlet Hastanesi kurumuna 0 (286) 474-3010 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yenice Devlet Hastanesi Hakkında

3600m2 kapalı alana sahip olan, 25000m2 arazi üzerine kurulan Yenice Devlet Hastanesi 04-10-2000 tarihinde 50 yataklı hastane olarak Çanakkale ilinin şirin ilçesi Yenice de hizmete açılmıştır.

Hastanenin resmi açılışı 17/11/2001 tarihinde yapılmıştır. Şehir merkezine mesafesi 1, 5 km olup, şehir nüfusu merkez: 7000, toplam nüfusu 37000 dir.

Hastanemiz modern fiziksel görünüm ve hijyenik şartlara uygun binasında, hasta haklarını gözeten, uygun teşhis ve tedavi olanakları ile hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Yenice Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi

Yenice Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Yenice Devlet Hastanesi, Çanakkale ili Yenice ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yenice Devlet Hastanesi Doktorları

Yenice Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Yenice Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Yenice Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (286) 474-3010

Yenice Devlet Hastanesi Adresi

Yenice Devlet Hastanesi Adresi:  Kurtuluş Mah. Uzun Sok. No:16

Yenice Devlet Hastanesi Web Sitesi

Yenice Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://yenicedh.saglik.gov.tr/

Yenice Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Yenice Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort