Yeşilhisar Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Yeşilhisar Devlet Hastanesi, Kayseri ilimizin Yeşilhisar ilçesinde bulunan Yeşilhisar Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Karacabey Mah. İstasyon Caddesi. No:44 adresinde bulunan Yeşilhisar Devlet Hastanesi kurumuna 0 (352) 651-2004 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yeşilhisar Devlet Hastanesi Hakkında

Yeşilhisar Devlet Hastanesi 2016 senesinde yeni ve modern binasına taşınmış olup ilçeye hizmet vermeye devam etmektedir.

Misyonumuz, tüm bireylerin yaşam kalitelerini artırmaya yönelik etik ilkelere uygun, hasta haklarına saygılı, gelişmiş teknolojiyi takip eden bütüncül sağlık hizmeti sunmaktır.

Yeşilhisar Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Yeşilhisar Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Yeşilhisar Devlet Hastanesi, Kayseri ili Yeşilhisar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yeşilhisar Devlet Hastanesi Doktorları

Yeşilhisar Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Yeşilhisar Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Yeşilhisar Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (352) 651-2004

Yeşilhisar Devlet Hastanesi Adresi

Yeşilhisar Devlet Hastanesi Adresi:  Karacabey Mah. İstasyon Caddesi. No:44

Yeşilhisar Devlet Hastanesi Web Sitesi

Yeşilhisar Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://yesilhisardh.saglik.gov.tr/

Yeşilhisar Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir