Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, İstanbul ilimizin Ataşehir ilçesinde bulunan Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ile ilgili detaylar. Barbaros Mah. Fesleğen Sk. No:7 Batı Ataşehir adresinde bulunan Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi kurumuna 0 (216) 469-7740 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Hakkında

Kurumumuz 1999 yılına kadar Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bağlı diş polikliniği olarak 12 diş üniti ile hizmet vermekte iken 1999 senesinde Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne bağlı olarak hizmet vermeye başlamıştır. Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine bağlı olarak hizmet veren Merkezimiz 2001 senesinde müstakil Başhekimlik olmuş ve Kadıköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak II. Basamak Sağlık Kurumu kimliğini kazanmıştır.

Kurumumuz 2011 tarihinden ibu yana 76 Diş Hekimi ve 23 diş üniti kapasitesi ile hizmet vermekte iken, 25.10.2008 senesinde 84 diş hekimi ve 89 entegre diş klinik odası ile toplam 184 personelle yeni binamızda hizmete başlamıştır.

Kurumumuzun 2011 senesinde ismi değişerek Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak 102 diş üniti, 106 diş hekimi ve 102 hizmet alımı yöntemi ile çalıştırılan personel ile hizmet vermektedir.

Kurumumuz 2014 yılı 22 Aralık tarihinden ibu yana 101 ünit, 11 yataklı servisi ile Ataşehirdeki yeni hastane binasında hizmete başlamıştır, 25 Şubat 2015 senesinde isim değişikliği gerçekleşerek Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi olmuştur.

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Bölümleri

Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Doktorları

Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Telefon Numarası0 (216) 469-7740

Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Adresi:  Barbaros Mah. Fesleğen Sk. No:7 Batı Ataşehir

Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Web Sitesi:

Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Yol Tarifi

Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Ulaşım Haritası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir