Aydıncan Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Aydıncan Diyaliz Merkezi, Aydın ilimizin Efeler ilçesinde bulunan Aydıncan Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Zeybek Mahallesi İzmir Bulvarı No:233 adresinde bulunan Aydıncan Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (256) 219-7880 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Aydıncan Diyaliz Merkezi Hakkında

Kliniğimiz 2008 senesinde grubumuza katılarak adı Aydıncan Diyaliz Merkezi olarak değişmiştir. 30+1 cihaz kapasitesiyle Aydın ili içinde en büyük diyaliz kliniklerinden biridir.

Merkezlerimizde Fresenius 4008 B ve 4008 S cihazları kullanılmaktadır. Bu cihazlar en son teknoloji ile üretilmiş olup kendini sürekli olarak denetleyen bilgisayar donanımına sahiptir. Ayrıca cihazlarımızla her hastaya farklı programla tedavi yapabilme şansımız mevcuttur. 4008 S cihazlarımızda tedavi boyunca uygulanan ve hastada seyreden profil değişikliklerini ekranından tekip edebilme olanağımız mevcuttur. Tüm hemodiyaliz cihazlarımız Bibag adı verilen toz bikarbonat aperatına sahiptir. Yine hemodiyaliz cihazlarımız ayda en az bir kez Fresenius Teknik ekibi aracılığıyla kontrol edilip bilgisayar desteğinde kalibrasyon hassas ayar ayarları yapılmaktadır.

Aydıncan Diyaliz Merkezi Randevu

Diyaliz merkezlerimizde Fresenius marka diyalizör ve malzemeler kullanılmaktadır. Misafirlerimizin tedavileri boyunca evlerinde hissetmelerini sağlamanın yanında dört saat içinde zamanımızın getirdiği son teknoloji diyalizörler Fx Class -Fiber demeti geometrisi membran yapısı akış portu ve kaplama tasarımı tam anlamıyla; performans hemodinami ve güvenli kullanım avantajları sağlamaktadır- ve bibag® -kontaminasyon riskini en aza indirirmikrobiyolojik üremeyi önler ve güvenli diyaliz nasıl tedavi edileceği gerçekleştirme olanağı sağlar- kullanılarak en iyi tedavi kriterlerine ulaşılmaktadır.

Aydıncan Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Aydıncan Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Aydıncan Diyaliz Merkezi, Aydın ili Efeler ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Aydıncan Diyaliz Merkezi Doktorları

Aydıncan Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Aydıncan Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Aydıncan Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (256) 219-7880

Aydıncan Diyaliz Merkezi Adresi

Aydıncan Diyaliz Merkezi Adresi:  Zeybek Mahallesi İzmir Bulvarı No:233

Aydıncan Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Aydıncan Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.candiyaliz.net

Aydıncan Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Aydıncan Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir