Balıkesir Asker Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Balıkesir Asker Hastanesi, Balıkesir ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Balıkesir Asker Hastanesi ile ilgili detaylar. Dumlupınar Mahallesi Koca Okul Sokak No:28-9 adresinde bulunan Balıkesir Asker Hastanesi kurumuna 0 (266) 239-6000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Balıkesir Asker Hastanesi Hakkında

Balıkesir Asker Hastanesi’nde çağdaş bilimin ışığında modern ve bilimsel yöntemler tercih ederek, eğitimli uzman personeli ve çağdaş tıp teknolojisine uygun donanımı ile hastalarının sağlığını emaneti, güvenini gücü ve tatminiyetini mutluluğu olarak gören bir anlayışla sağlık hizmeti verilmektedir.

1972 yılı öncesi 300 yataklı, 1972 yılı sonrası 200 yataklı Asker Hastanesi olarak hizmet vermiştir. TSK sağlık sisteminin yeniden yapılandırılması çalışmaları kapsamı içinde; 17 Ekim 2005 tarihinde, K.K.K.lığı bünyesinden, TSK Sağ. Hiz. K.lığının teşkilat ve kuruluş yapısına girmiş ve 30 Ağustos 2007 tarihinden ibu yana 100 yataklı Asker Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmiştir.

Hastanemize Toplu Taşıma Merkezinden her saat başı kalkan B8 (Aygören Hattı) numaralı otobüs ile basit bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Balıkesir Asker Hastanesi Doktorları

Balıkesir Asker Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Balıkesir Asker Hastanesi Telefon Numarası

Balıkesir Asker Hastanesi Telefon Numarası0 (266) 239-6000

Balıkesir Asker Hastanesi Adresi

Balıkesir Asker Hastanesi Adresi:  Dumlupınar Mahallesi Koca Okul Sokak No:28-9

Balıkesir Asker Hastanesi Web Sitesi

Balıkesir Asker Hastanesi Web Sitesi: www.gata.edu.tr

Balıkesir Asker Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir