Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Giresun ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili detaylar. Taksu Mah. Mehmet İzmen Cad. No:145 adresinde bulunan Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi kurumuna 0 (454) 310-2020 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında

Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 35 farklı branşta 15 Profesör Dr., 16 Doçent Doktor, 50 Öğretim Üyesi Uzman Doktor, 16 Araştırma Görevlisi Uzman Doktor 81 Uzman Doktor 27 Pratisyen Doktor ile üst düzeyde, bilimsel üretkenlik ve araştırmayı amaç edinen kadrosuyla hizmet vermektedir.

Bugün hastanemiz; gelişmiş teknoloji ile donanımlı, 450 yatak kapasiteli, gelişime açık, eğitimli ve ekip anlayışında 1082 sağlık çalışanı ve 18.273 m2’lik kapalı alanı ile Giresun ilinin en büyük hastanesidir. Birincisi ana bina ikincisi ek bina ve üçüncüsü Nizamiye yerleşkesi olmak üzere 3 binadan bir araya gelmektedir

Hastanemiz; hasta yakınlarına standart kalitede hizmet verebilmek ve hasta tatminiyetini arttırmak için Sağlık Bakanlığının Sağlıkta Kalite Standartları ve Sağlıkta Verimlilik Standartlarına bağlı kalarak, hizmet değerini her geçen gün arttırmaktadır.

Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları

Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi doktorları için tıklayınız.

Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim

Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası:  0 (454) 310-2020

Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adres

Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adresi:  Taksu Mah. Mehmet İzmen Cad. No:145

Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Web Sitesi

https://giresuneah.saglik.gov.tr/

Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

 

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir