Hipermer Şişli Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Hipermer Şişli Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunan Hipermer Şişli Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi ile ilgili detaylar. Sıracevizler Cd. Esen Sk. No:6/16 adresinde bulunan Hipermer Şişli Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi kurumuna 0 (212) 368-8474 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hipermer Şişli Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Hakkında

Hipermer Şişli Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi 16-05-2002 tarihinde hizmet hayatına başlamıştır. Hipermer Şişlide, hususunda uzman hekimlerimiz ve personelimiz ile özellikle şeker hastalığına ve dolaşım yetmezliğine bağlı olarak yaşanan iyileşmeyen yaraların nasıl tedavi edileceği yapılmaktadır.

Hipermer Şişli Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Bölümleri

  • Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Hipermer Şişli Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Hipermer Şişli Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hipermer Şişli Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Telefon Numarası

Hipermer Şişli Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi telefon numarası:  0 (212) 368-8474

Hipermer Şişli Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Adresi

Hipermer Şişli Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi adresi: Merkez, Çifte Cevizler Cd. No: 23/17, 34381 Şişli/İstanbul

Hipermer Şişli Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Web Sitesi

Hipermer Şişli Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi resmi web sitesi: www.hipermer.com.tr

Hipermer Şişli Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Nasıl Gidilir? Hipermer Şişli Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir