Hipokort kremin cilde bilinmeyen faydaları! Hipokort krem nasıl kullanılır?Hipokort krem fiyatı

Hipokort kremin cilde bilinmeyen faydaları! Hipokort krem nasıl kullanılır?Hipokort krem fiyatı

Sadece eczanelerde satılan Hipokort krem gündemden son haftalarda hiç düşmüyor. Birçok enfeksiyon kaynaklı cilt rahatsızlığını tedavi eden Hipokort krem nedir, ne işe yarar sorularının yanıtını bugün siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.

Etken Maddesi Hidrokortizon asetat olan Hipokort krem, deride kızarıklık, şişlik ve iltihaba neden olan kimyasalların etkilerini azaltan bir ilaç. Uzman doktorların kontrollerinde kullanılması gereken bu ilaç, derinin iltihabi durumları üzerindeki tesirinin bunun yanında kaşıntı önleyici, iyileştirici ve kan damarlarını büzücü etkileri de mevcuttur. Kortizon düzeysi düşük olmasına rağmen mutlaka doktor kontrolünde kullanılması gereken ilaçlar içinde bulunan bu krem, bilinçsiz bir biçimde kullanılmaması tavsiye ediliyor. Dış çevrede bulunan maddelerle temas sonucu oluşan  deri iltihabı (temas dermatiti), alerjik egzama (Atopik dermatit), psikolojik problemler sebebiyle sürekli olarak kaşınmaya bağlı egzamaya iyi gelen bu krem dermotoloji önerisi ile kullanılmalıdır.

Avil krem ne işe yarar ve Avil merhem nasıl kullanılır? Avil krem yan etkileriİLİŞKİLİ HABERAvil krem ne işe yarar ve Avil merhem nasıl kullanılır? Avil krem yan etkileri

 Kontakt dermatit, alerjik egzama, seboroik egzama, anal egzama, variköz egzama, lichen ruber planus, böcek ısırıkları, sedef hastalığı ve güneş yanıklarının nasıl tedavi edileceğinde bu krem kullanılır.

HİPOKORT KREMİN İÇERİĞİ;

Bu kremin aktif maddesi hidrokortizon asetat adlı bir maddedir. Yardımcı maddeleri ise zeytinyağı, siklometikon, setostearil alkol, sıvı parafın, beyaz yumuşak vazelin, polisorbat 20, i̇zopropilmiristat, gliserinmonostearat, polisorbat 80, butii hidroksianizol, triklozan, klorheksidin hidroklorür, disodyum edta ve saf sudur.

Elocon krem nedir ve ne işe yarar? Elocon kremin cilde faydaları! Elocon krem fiyatı 2021İLİŞKİLİ HABERElocon krem nedir ve ne işe yarar? Elocon kremin cilde faydaları! Elocon krem fiyatı 2021

HİPOKORT NASIL KULLANILIR?

Her uygulamadan önce ve sonra ellerinizi yıkayın. Etkilenen bölgeye az miktarda kremi uygulayın ve yavaşça ovalayın. Bu ilacı yüzünüzde, gözlerinizin yahut ağzınızın yakınında yahut cilt kıvrımlarının yahut ince cildin bulunduğu bölgelerde kullanmaktan kaçının.

Eumovate krem ne işe yarar? Eumovate krem nasıl kullanılır? Eumovate krem fiyatıİLİŞKİLİ HABEREumovate krem ne işe yarar? Eumovate krem nasıl kullanılır? Eumovate krem fiyatı

HİPOKORT KREM FİYATI

Bu kremin güncel fiyatı 14,21 TL’dir.

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort